Zítra je taky den

• Južná Kórea Naeil (viac)

Muž, ze kterého se po nehodě stal napůl člověk a napůl duch, se v podsvětí ocitne mezi posly smrti a začne v jejich službách vyrážet na zvláštní mise. (Netflix)

Recenzie používateľa Veruska.Kuru k tomuto seriálu (10)

Zítra je taky den (2022)

Musím říct, že jsem byla milé překvapená. Našla jsem to náhodou a zapnula s tím, že se mi to asi nebude líbit. Ale co se nestalo.. Příběh mě pohltil.. Byl krásný, minulost postav byla úžasná. Miluju tu kulturu ty jejich čepice a sponky u žen úžasné.. Místy drsné, smutné a dechberouci příběhy sebevrahu... Je tam všechno.. Od smrti starých lidí tak i zvířátek.. Jeden díl mě odedlal, ten jsem probrecela... Za mě top a rozhodně bych si přála další sérii, i když tahle už byla krásně ukončena. Chci víc víc příběhu o hlavních smrtkach.. Chci prostě víc 😂🙆‍♀️ ()

Padlá květina 1 (2022) (E01)

Tak jsem jednoi večer zapla netflix a ejhle vykouklo na mě toto.. Pecka. Musím říct, že se opravdu bavím. ()

Padlá květina 2 (2022) (E02)

Smutný díl. Ale zároveň povedený. Měli by si to pustit všichni co umí šikanovat a nadávat slabším. Díl jako stvořený pro ně aby věděli jak dopadnou, když se skřízi cesty se smrtkou. Pecka ()

Les času 1 (2022) (E03)

Nemusím ani komentovat. Za mě pecka seriál zase. Oni to prostě umí... Korea valí.. ❤️❤️❤️ A o smrtakovi v černým vrrrrr skočím na něj. ()

Les času 2 & Strom 1 (2022) (E04)

Musím říct,že jsem zase našla svost.. Já se bavím, super příběh.. ❤️ ()

Duše se stala hvězdou (2022) (E06)

Tento díl mě rozplakal... Doslova mě dostal na kolena. Krásně spravované poslední rozloučení se starým panem... Přesně znázorněne, že starší člověk vi přesně kdy zemře.. Krásné, dojemné... Děkuji za tento díl. 💔💔💔😭😭😭😭 ()

Makléř (2022) (E08)

Tohle bylo příšerně depresivní díl.. Nemůžu sle vytknout nic, perfektně natočené a vysvětlene s pozice oběti a dohledání vraha.. Za mě top, ale depresivní ()

Jednoho dne, díky tobě (2022) (E09)

Brecela jsem jako želva. Strašně mi pejsek připomínal naší fenecku, která také už zemřela.. Ale dodal mi odhodlání, že vím že tam na mě někde bude čekat. Brecela jsem hodně moc.. Za mě top. A pejsek úžasny herečky vykon ❤️❤️❤️❤️ ()

Vlákna osudu (2022) (E16)

Krásné zakončení série. Musím říct, že to bylo napínavé až do konce. Mrzí mě, že to skončilo tak rychle.. Ach jo, přála bych si další sérii... Bylo to úžasný. ()