The Last Possession

všetky plagáty

Omnibus

"Nad Texasem je cosi, plouží se to v rákosí, k mé hrůze je to cosi... dědečkův duch! Ou, nech mě být, já už víckrát... ne-bu-du pít!" ozývá se na verandě z houpajícího se prázdného křesla, ve kterém si pobrukuje duch hororového dědka. Notorika, který si vystřelil mozek z hlavy a kromě jater a důstojnosti si prochlastal i vstupenku do pekla, pročež teď bloumá barákem jak tělo bez duše, resp. naopak. Máma dětí vystrašeně: "Někdo nám vlezl do baráku!" Šerif: "Asi feťáci nebo mexičtí imigranti. Pořiďte si zbraně." Máma: "Mám malé děti, v mém baráku žádné zbraně nebudou!" ROFL. Jednička s hvězdičkou z logiky. Následuje oblíbená hororová hra na schovávanou, za účasti olezlého dědkoducha, další neznámé entity, dětiček, maminky vyplašené jak koroptev a tatínka nevěřícího Tomáše, řečeného "Vědecky vzato...", který děti i mámu uklidňuje: "Když se vyspinkáte, strašidlo zmizí." Malá rada. Film vypněte 5 minut před koncem, zachováte si tak duševní rovnováhu i iluzi o svéprávnosti scenáristy. KVÍ-EMZO-VÉ OKÉNKO: [][] Kam vede tajemná, nekonečně hluboká studna? A) K protinožcům do Austrálie. B) Přímo do pekla. C) Do jiné galaxie. D) Leda tak do prdele. [][] Správná odpověď je G) Na Greg Shouseův dvorek a odtamtud k docentu Chocholouškovi. Škoda. Jen dva emzáky do studny hážu. ()