Život rozvádějící se matky dvou dětí Evy (Veronika Arichteva) je jeden velký chaos. Jako by nestačilo, že za všech okolností říká to, co si myslí. Zároveň se musí vyrovnávat s tím, že se svým sympatickým, ale nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt, a zatímco pro ni byla prohra v prvním rozvodovém stání jen technikálie, pro něj naopak znamení, že na jejich vztahu je pořád co zachraňovat. Jeho mnohdy až komické žárlivosti příliš nepřidá ani Evina nová práce recepční v prestižní advokátní kanceláři. Zvláště pak, když se kolem Evy začne ochomýtat mladý a sebevědomý právník Martin (Václav Matějovský). Ten, na rozdíl od ní, nemá problém s proplácením složenek ani schopností nechat si své myšlenky pro sebe. Jen se mu nechce vázat, což nevyhovuje jeho partnerce a kolegyni právničce Petře (Veronika Lapková). Mezi ním a Evou to brzy začíná viditelně jiskřit. (TV Nova)

Recenzie používateľa Dusty56 k tomuto seriálu (4)

Pořád spolu (2022) (E01)

Pilot není úplně nejhorší, vlastně jsem se i bavil. Hlavně začátek se povedl - právník a taxikář, právník a všechno okolo něho. Pak to přece jen trochu ztratí humor, ale furt to není tak strašný. Z hereckých výkonů vyčnívá hlavně ten představitele právníka Martina. Arichteva hraje svoji klasiku, rozhodně ne špatně, ale k dokonalosti něco chybí. Naopak ta Martinova přítelkyně, ta mi fakt nesedla. Zatím tedy průměr, ale na český poměry se zatím jedná o lepší seriál. ()

Žárlivost (2022) (E02)

Ano, vím, že je to blbost a v podstatě o ničem, ale já se bavil. Má to dobrou atmosféru a i energii, díky neustále se usmívající Arichtevě. ()

Láska na inzerát (2022) (E03)

O trochu horší než předcházející díl, ale furt mě to bavilo. Největším plusem je věčné usmívající se Arichteva (jen smutný oči ji nejdou) a pak žárlivý Příkazký, který se stará o humor. Dvojice Lapková, Pagáčová mi moc nesedí a Matějovský mě bavil hlavně v prvních dílech (trochu mi vadí to jeho zakončování věty intonací nahoru). Líbí se mi hudba - každá písnička je klasika. Dějově tentokrát slabší. ()

Sázka (2022) (E04)

Přijde mi, že seriálu dochází dech. V tomhle díle nebyl ani jeden moment, který by mě bavil. Navíc se to začíná dost opalovat (hádka Evy s Martinem, hádka Evy s manželem, soud Martina, který zachrání Eva) - nic jinýho tam v podstatě nebylo a tohle jsme už viděli v předchozích dílech. A je dost hloupý, když případ, který Martin dostal, protože ho rozhodně nemůže vyhrát, je tak lehký, že by ho ta klientka nejspíš vyhrála i bez právníka (to platí i pro ostatní Martinovi případy). 45% ()