Život rozvádějící se matky dvou dětí Evy (Veronika Arichteva) je jeden velký chaos. Jako by nestačilo, že za všech okolností říká to, co si myslí. Zároveň se musí vyrovnávat s tím, že se svým sympatickým, ale nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt, a zatímco pro ni byla prohra v prvním rozvodovém stání jen technikálie, pro něj naopak znamení, že na jejich vztahu je pořád co zachraňovat. Jeho mnohdy až komické žárlivosti příliš nepřidá ani Evina nová práce recepční v prestižní advokátní kanceláři. Zvláště pak, když se kolem Evy začne ochomýtat mladý a sebevědomý právník Martin (Václav Matějovský). Ten, na rozdíl od ní, nemá problém s proplácením složenek ani schopností nechat si své myšlenky pro sebe. Jen se mu nechce vázat, což nevyhovuje jeho partnerce a kolegyni právničce Petře (Veronika Lapková). Mezi ním a Evou to brzy začíná viditelně jiskřit. (TV Nova)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (6)

Pořád spolu (2022) (E01)

Mně se to líbilo. Je jasný o co půjde, i pro jakou cílovku to je a juch! já jsem v ní. :D Hlavní dvojka Arichteva a Matějovský se mi líbí. Veronika Arichteva je sympatická, přirozená a myslím, že se v ní uvidí nejedna žena a to je plus. Václav Matějovský sice není úplně neznámý, ale je pořád dost neokoukaný, aby bavil. Natočený je to dobře, jen hudba je taková podivná. Divný mix všeho možnýho bez hlavy a paty. ()

Žárlivost (2022) (E02)

Kryštof mi dere nervy a Eva by se měla řídit vlastní radou. ()

Láska na inzerát (2022) (E03)

Vždy svatá Eva bude všechny zachraňovat? Snad ne. Ale nebudu zapírat, na konci jsem byla jak Helena Růžičková koukajíc na Angeliku:D ()

Sázka (2022) (E04)

Tak jo. Tak to svatá Eva bude vše zachraňovat. Smiřme se s tím. Pravda je ta, že jsem se i tak bavila. A Lucka Vondráčková mě příjemně překvapila, zahrála to fakt dobře. Když jsem ji naposledy viděla v jakýmsi kanadským filmu, tak to nebyla žádná sláva. Ale ono to asi bylo celkově tím filmem. Byl hroznej. ()

Rodina nade vše (2022) (E05)

Možná jsem se na další díl moc těšila. Není špatný, ale nic mě v něm nestrhlo. ()

Nový život (2022) (E06)

A vida! Funguje to i bez případu a možná i víc. Mezi hlavníma postava je taková divná, ale zajímavá chemie. A moc se mi teda líbil Evin postoj na věc: ,,Vy už spolu nekamarádíte?" - ,,Teď ne. Ale zase budem." ()