Posmrtný život s Tylerem Henrym

Reality-TV
USA, 2022, 45 min

Účinkujú:

Tyler Henry

Jasnovidec a médium Tyler Henry v intimní reality show pomáhá druhým vyjasnit si nedořešené věci se zesnulými. Současně zkoumá minulost vlastní rodiny. (Netflix)

elma

...navštěvuje jen zbohatlíky, nevím - určitě nějaký dar má o tom žádná ale není to bomba. Dala bych ho do nějaké příjemné kanceláře a může fungovat jako psycholog a bude dobrý psycholog nemusí jezdit nikam. Oni by jezdili za ním. Za mne 1 hvězda - jelikož je to stále stejné a nudné. ()

veronica_mac

Jakoby jo, je to docela nevšední tematika, nicméně kritika, která se na adresu Tylera Henryho ozývá, je podle mě vlastně oprávněná, což jde na pořadu i vidět. Možná on sám je o svém daru přesvědčený, těžko říct... Zpracování je příjemné, akorát je to po chvíli už trochu nuda, říká stejné věci, opakuje podobné fráze. Na oddech asi dobrý. Co Tylerovi musím nechat - smysl jeho práce je očividně obrovský, a to ať už je to jakkoli. Lze totiž spatřit opravdu hojivé účinky jeho slov a musím osobně říct, že by mi taktéž pomohlo setkání s někým takovým, kdo by mi vylíčil podobným způsobem útěchu při ztrátě blízké osoby. Tyler působí velmi mile a sympaticky, show je doplněna o jeho životní příběh. Ale jo 3/5 v pohodě. ()