Jing zhuang zhui nu zi zhi 2

• Hongkong 精裝追女仔Ⅱ (viac)

Lacike

V pokracovani sa Fat (Chow Yun-fat) objavi len v jednej scene na zaciatku, aby dal vypoved v autodielni a hned zdrhne prec. Chow Yun-fat asi cital scenar a pochopil, ze to tentokrat nebude stat za vela. Dej sa teda viac venuje zvyšným trom hlavnym postavam. Potom, co sa Semafor (Pak-cheung Chan) a Ošklivec (Eric Tsang) stanu rukojemnikmi pri prepadnuti banky, tak o nich prejavi zaujem TV a tak sa vykaslu na autodielnu a poskakuju z jednej relacie do druhej. Romanticka linia sa zase sustredi na Kena (Stanley Fung). No a hviezdu Chow Yun-fata v obsadeni nahradil Andy Lau ako producent TV a pribuzny Kena. Bohuzial mi jeho postava nepripadala vôbec zaujimava. Rovnako ako vsetky eskapady, ktore postavy zazivaju. Eric Tsang tentokrat neimituje Chow Yun-fatovu postavu z A Better Tomorrow ale Bruca Lee. Pak-cheung Chan je stale nevyrazny. Stanley Fung je dobry nahravac hlavnym postavam ale ako hlavny hrdina film neutiahne a Andy Lau pôsobi skôr otravne. Takze okrem uvodu s Chow Yun-fatom ma zaujala uz len zaverecna scena, ktora tentokrat paroduje film Prison On Fire. Väzni sa v nej rozhodu na protest namiesto hladovky, prestat šťať. Co nakoniec skonci dost stavnato. V tejto scene ma potesilo, ze si svoju ulohu zakerneho sefa triady zopakoval Ka-Kui Ho. 5/10. ()