Exorcist Vengeance

B3n odpad!

Najprv som pozeral, či sa mi nesníva, či Charles Bronson, ktorý už takmer 20 rokov nežije, sa nejako nevrátil. Po udalostiach ostatných rokov by som sa už tomu čudoval menej. Ale nevrátil sa. Hlavný hrdina, kňaz-exorcista, je štylizovaný presne do image CB. Ešte aj vrásky má rovnaké, Potvrdzuje sa tým moja teória, že každý z nás má niekde vo svete svojho dvojníka, možno aj viacero. Čo sa týka filmu, tak najviac ma zaujalo pozorovanie hlavného hrdinu a jeho podobnosť s úspešnejším kolegom, dejovo je to niečo stokrát videné, nechápem tú potrebu ešte v roku 2022 natočiť túto tému a nepridať tam nič nové. Možno len kňaza, ktorý neváha pištoľou streliť do človeka, alebo rozdať pár rán päsťami. Občas tu strieka aj krv, takže aspoň nenáročný divák si príde na svoje. Pre mňa bol však tento film nudný, občas herci afektovali, čo by sa nemalo stávať. Nestotožnil som sa so žiadnou postavou, bolo mi úplne jedno, čo sa stane. V podstate som sa trochu za nich hanbil. ()

Aceboris

Čo sa stane, keď Vaša rodina je terorizovaná demonickým zlom a potrebujete sa ho zbaviť, zavoláte si na pomoc kňaza, ktorý Vám pomôže. Zbalí si do svojho kufríku, bibliu, knihu o exorcizme a jeden revolver, čo keby náhodou a dobrodružstvo môže začať. Neskutočne nudne, neuveriteľné a miestami až smiešne. Scéna s policajtkou hneď na začiatku ( 7 minúta ) pôsobila ako z lacného porno filmu, košeľu rozopnutú az na pupok a tvárenie sa stalo zato. Tak ako dana policajtka aj všetci vo filme pôsobili smiešne, neuveriteľné az amatérsky. Čo ma však prekvapilo bola kamera, miestami tam boli slušne zábery. Celkovo film pôsobil lacne a neuveriteľne a to čo mal v divákoch vyvolať, sa nepodarilo, strach a hrôza sa v tomto prípade zmenili na úsmev a nudu. Za mňa veľmi slabučké, 1/10 ()