Keď jej výskum naznačí, že sex je zdraviu prospešný, Anette a jej tri najlepšie priateľky hľadajú spôsob, ako najlepšie zladiť svoj sexuálny život s kariérou, deťmi, partnermi a realitou života. (SkyShowtime)

klukluka

Nepíchá- manžel ztratil víru v sebe sama, přitom tak ale vůbec nepůsobí a ani nevede takový řeči, druhá taky nepíchá, protože se její starej v průběhu těch společných let proměnil v pipku domácí, třetí nepíchá doma, protože starej píchá zásadně jinde a jedině s modrou dobrotou, čtvrtá píchá nepravidelně, podle toho, kdy se kdo namane. I bych je politoval, jak to s náma mají těžký, ale líbila se mi z nich jen jedna a půl, takže se těm jejich ochablíkům zas až tolik nedivím. Tím by mohly začít, že by se sebou trochu něco udělaly, pak možná uvidí svět ve veselejších barvách. A já bych si rád trochu spravil oko, takže jestli můžu poprosit: paní režisérko, na vzhledu záleží. ()

rodl

Smutný, velmi smutný obraz naprosto degenerované společnosti. Neumím odhadnout, zda si to autoři uvědomují, moje hodnocení vychází z předpokladu, že ne. Pokud ano, přidávám dvě hvězdičky. Tak moc se snažíme být na všechny a všechno hodní až si uvědomíme, že si navzájem neskutečně ubližujeme. Naprostá schizofrenie. Senior ve výzkumném ústavu to pojmenuje přesně. "Zakazujete nám se na vás dívat a pak jste nespokojené, že se vás nikdo nesnaží pochopit." ()

Thane

Přestože skoro každá epizoda sama o sobě jako průměr obstojí, tak jako celek je to spíš slabota. Postavy jsou zvláštní, vlastně ani nejsou moc zajímavý a je tam jediná postava (pár), která projde nějakým vývojem.  Zbytku se prostě dějí nějaké věci a buď na ně reagují, nebo ani ne. Ať tak či tak výsledkem je zachovaný status quo, ačkoli se tváří, že proti němu bojuje.  Poměrně zásadní problém jsem měl s tím, že jsem kolikrát nevěděl, jestli jde o do absurdity přivedenou situaci, nebo zachycení skutečnosti. To samo o sobě považuju za bizár. Dokoukal jsem to jen proto, že to má míň než půl hodiny a funguje to jako výplň. Doporučil bych to maximálně nějakým maminám (50+), co se, možná jako jedniný, budou dojímat nad strastmi osobního a rodiného života po padesátce. A to jen v případě, že se budou chtít posmívat chlapům, kteří jsou tam vyloženě jen jako figurky hodné posměchu (v zásadě nic proti tomu). ()

M.i.k.e

sex ve městě na švédský způsob pro ženy ve středním věku. Nejsem sice žena ani Švéd(ka), ale tenhle náhled do myslí žen po čtyřicítce, které se cítí nepřitažlivé, nechtěné a neuspokojené byl vtipný a v lecčems poučný zároveň. Velký podíl na pocitech žen (v tomhle případě na vzorku 4 kamarádek) mají hlavně jejich muži, kteří tu jsou zobrazování jako lehčí ignoranti (v tom lepším případě), nebo jako záletníci. Přesto jsem ale neměl pocit (tak jako u jiných seriálů a filmů), že by šlo o jednostranné házení viny na někoho. Epizody jsou krátké a svižné, obsazení sympatické (i když mi chvíli trvalo zvyknout si na Sofii Helin v normální roli a nevidět v ní Sagu) a celkově celá série uteče jako voda...70% ()

Mana

Skandinávští mistři se snad nikdy neutnou a tato dramedy opět ukazuje, že téma sex je jistota. Seriál má mnoho vtipných scén a méně těch obscénních, což je celkem úlevou. Člověk nemusí pořád koukat na cizí nahý lidi, aby se pobavil u seriálu o sexu. I když ty seriály, kde je nejvíc nahých scén, o sexu vůbec nejsou. Zkrátka doporučuji ***** ()