Kirby Mazrachiová zažila před lety brutální útok, což ji poznamenalo tak, že žije v nestabilní realitě. Dozví se, že jedna nedávná vražda souvisí s jejím napadením, a spojí se se zkušeným reportérem Danem Velazquezem ve snaze porozumět své proměnlivé přítomnosti a vyrovnat se s minulostí. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Sidonka k tomuto seriálu (6)

Dívka, která se třpytila (2022)

Docela zašmodrchanej příběh, který se v mnoha věcech poměrně odlišuje od knižní předlohy, spíše je jen podobný námět a několik nápadů, jinak je tam hodně změn, včetně pozměněného konce, podle mého spíše k lepšímu. Musí se u něho přemýšlet, žádná velká oddechovka. Osobně jsem ho sledovala po týdenních pauzách, ale spíš doporučuju dát seriál na jeden zátah nebo během kratší doby, aby se nezapomněly některé věci. Roli hraje každý detail. Jeden z těch seriálů, který sedne jen někomu a každému tenhle guláš nezachutná. ()

Řezné rány (2022) (E01)

Ještě že jsem seriálu dala víc šancí. V prvním díle jsem měla z tohohle zvláštního seriálu zamotanou hlavu, to jak se vše kolem hrdinky mění a jiné zvláštnosti zatím v první epizodě nedávají jednoznačný smysl. Nyní jsem už u šesté epizody a už je zřejmé, o co jde, byť tu ještě pár záhad zůstává nedovysvětlených. Baví mi to. Celkem hodně. Jsem zvědavá na rozuzlení, jak vše půjde dál. ()

Evergreen (2022) (E02)

Zatím pořád spíše průměr. Každopádně mi zajímá co bude dál, takže si dám další, již třetí díl. Vyloženě nenadchne, ani neurazí. Sci-fi mysteriózní prvky, hrátky s minulostí, přítomností a budoucností, které se navzájem prolínají a rychle střídají, patrně se jedná o cestování časem. Snad se postupně vše uspokojivě více vysvětlí, včetně identity tajemného vraha, který šmíruje lidi, má neznámé motivace a vidí do budoucnosti. Zatím se to dá pobrat, i když Kirby žije v pěkný schíze, byty a rodinní příslušníci se mění včetně povah, nikdy neví do čeho a kam zrovna přijde, jediným stabilním prvkem v jejím životě je charismatický spolupracovník, novinář Dan, s nímž společně pátrá. Jako jediná z obětí přežila. Proč? A co se z toho vyklube dál? Dávám tomu šanci. ()

Přisouzení (2022) (E04)

Baví mi to čím dál tím víc, záhady se postupně vyjasňují, je to napínavější a mnohem přehlednější, seriál rozhodně dokoukám. P.S. Jak jsem zjistila, seriál je natočený podle knihy se spoilerujícím podtitulem. Jsem ráda, že jsem viděla nejdříve těchto pár dílů v seriálové podobě a nenechala si tak zkazit překvapení. ()

Senzace (2022) (E05)

Super, baví  mi to pořád čím dál víc. Předchozí epizody jsem si  dokonce dala v dlouhém čekání na další děj podruhé a jak do příběhu a jak je udělán víc vidím, všímám si zase jiných věcí. Tak zase za týden... ()

Zářivý (2022) (E06)

Po pár bezvadných dílech zase menší propad dolů, ale pořád je to dobré. Pro ty, co nečetli knihu, ovšem určitě důležitý a dovysvětlující kousek ze skládačky jak tento záhadný svět funguje. Jsem zvědavá jak se vše uzavře, finále se blíží. Prostředek seriálu mi zatím přišel nejzdařilejší. ()