Hajate no gotoku!

• Japonsko Hayate no gotoku! (viac)
Promo
Japonsko, (2007–2013), 40 h 51 min (Minutáž: 24–27 min)

Réžia:

Šin'iči Watanabe, Júsuke Onoda, Keiičiró Kawaguči, Jošiaki Iwasaki (viac)

Predloha:

Kendžiró Hata (komiks)

Saki Nakadžima, Tóru Nara, Kacujuki Koniši, Hiroši Širokuma, Šótaró Morikubo, Tomokazu Seki, Kazusa Murai, Šin'iči Watanabe, Emiri Kató, Rjóko Širaiši (viac)

Recenzie používateľa Hitman_47 k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2007) (S01)

O ději se tu rozpovídávat nebudu, jelikož to za a) udělali už lidi přede mnou a za b) fakt to nemá smysl, bo Hayate je over-the-top absurdní komediální seriál, ve kterém je možné úplně všechno ! Navíc, kde jinde funguje jako vypravěč Santa Claus? Kresba a animace je přesně taková, jakou byste si u tohodle 52 dílného seriálu plného humoru (a tak samo i výživného humoTu) představovali. Za mě rozhodně palec nahoru a hned jdu nakoukávat druhou sérku. Pokud neberete vše okolo sebe tak úplně vážně a rádi se zasmějete i úplnym nesmyslům, nad kterým intelektuálové jen kroutí hlavama (to protože jak všichni dobře víme, intelektuálové jsou lidé stylově uzavření, tudíž i dost omezení), tak vás Hayate chytne a nepustí ! ()

Season 2 (2009) (S02)

Hayateho se ujalo nové studio a kvalita animace a kresby šla nahoru ! Navíc se vyznění celého seriálu více než mění... už to není hlavně o šílených zápletkách naplněných odkazy na jiná anime plus absurdní humor. V případě druhé série se více tlačí na romantickou linku, a kupodivu to i celkem dost prospívá. Jo a ještě jedna poznámka, v úplně posledním díle si nejde nevšimnout vlajky České republiky.... taková bombshell trivia na závěr ! ()