Dracula: The Original Living Vampire

všetky plagáty

Aceboris odpad!

Produkcia Asylum, vie niekedy prekvapit, ale toto som necakal. Bram Stoker sa musi v hrobe obracat. Detektivka Amelia Van Helsing patra po seriovom vrahovi zien, vsetky obete maju jedno spolocne, ich vlasy su rysave, maju dve dierky vedla seba na krku a nemaju skoro ziadnu krv. Dajme tomu, ze to beriem a necham dej plynut. Drakulu som cital snad 5x, film Drakula  som videl 10x , ale toto si uz v ziadnom pripade nepustim.  Jonathan Harker - Ryan Woodcock je v tomto filme, vedec - chemik, Van Helsing sa stal zenou lezbickou, zijucou s Ninou. Renfield je policajny kapitan, ale stale prisluhovac, proste neskutocny chaos. Moderne ponatie tak dobreho hororoveho romanu je na zaplakanie. Pokial by to bolo dobre nemam problem s tym, ze hlavne hrdinky su lezbicky a Jonathan Harker je iba do poctu, ale celkove spracovanie bolo lacne, neuveritelne, kostrbate, nedotiahnute. Neviem na com ficala produkcia, ale pocas celeho filmu hrala podmazovo stale hudba, co neskutocne rusilo, hoc tomuto filmu to je maximalne jedno. Prekvapenie sa nekonalo za mna odpad 0/10 ()

Marze

Detektivka Amelia van Helsing je na zoufalem honu na vraha mladych zen. Je to podobne klasickemu drakulovskemu pribehu. Je to dobry film, pokud jste videli hodne drakulovskych remaku a hledate neco noveho. Hlavni postava Amelia je lesba.  Film nepatri k nejtemnejsim, neni tu gore ci nahota. ()