Film vypráví o devatenáctileté Indce Geeně (Preeya Kalidas), která ale žije od narození v Londýně. Její rodiče nechtějí vystupovat za hranice indické komunity ani podnikat nic nesouhlasícího s tradicemi, tak Geeně domluví sňatek s dalším Indem. To ale netuší, že jejich dcera před nimi pár věcí tají - například vokální R&B skupinu nebo lásku s mladým bílým Londýňanem Jayem (James McAvoy). (Morien)

Dashiella

Dosť slabučká vec a skutočne nemusím tento "bollywoodsky" štýl, ale mám k tomu len jedno slovo : McAvoy!! Tri bodíky aj za scénu stretnutia hlavných postáv, ktorá bola ako z iného vesmíru a úplne ma dojala a potom záver. A sociologický rozmer. Príjemné, nič lepšie som ani neočakávala. ()

Ilicka

Podivný roztříštěný mix bollywoodské poetiky a britské sociální kritiky. Navzdory tomu, že je dlouhý jen asi 80 minut, dost ztrácel mou pozornost a to dokonce navzdory přítomnosti Jamese McAvoye. Navíc, neschopná sehnat originál, musela jsem se poprat s nezvykem na slovenský dabing. ()

josieaddms odpad!

Tak tohle je horor! Ty písničky, ti herci, málem mě to zabilo! Strašné, neskutečně trapné, děsivé a nevkusné. Protivná Indická herečka co působila jako porno hvězda knučela to svoje "Mě už je devatenáct, mám právo na svůj vlastní život" v naprosto příšerně hloupém příběhu o "lásce". Jak začala zpívat měla jsem chuť zacpat si uši. Kvůli Jamesi McAvoyi jsem to postupně po kouskách dokoukala, ale myslím že jsem pro něj podstoupila velikou oběť. ()