Mister Mayfair

• Veľká Británia The Spyce of Life

Bývalý newyorský gangster Max Mitchell si užívá život v londýnském Mayfairu. Přichází do styku s nejznámějšími londýnskými celebritami, jeho luxusní byt navštěvují ty nejkrásnější dívky a je majitelem jednoho z nejúžasnějších klubů metropole, kterému se říká jednoduše „U Maxe“. V pětašedesáti je na vrcholu sil a nic ho nedokáže zastavit. Až na dosud nepoznanou vnučku, která se náhle zjeví v jeho životě a nešetří historkami o jeho minulosti newyorského kriminálníka a kasaře. (Filmbox)

Mamlas odpad!

Odpudily mě už úvodní titulky pilotu a prvních pár minut. Ani pak se u staroušků nic nedělo, jen tlachání a tanečky. Nešlo se na to dívat vůbec. (3%) ()

dogma97

Mimořádně ubohé po všech stránkách. Tou jednou hvězdou si nechávám rezervu pro spravedlivé bodování pořadů TV Barrandov a prostitučních reality show. Hodnoceno podle epizody "Akce zámek". ()

angel74

Bohužel se jedná o dost zoufalý pokus natočit něco na způsob gangsterského seriálu. Úplně chybí napětí, atmosféru to taky žádnou nemá a romantické lince se dá jen stěží uvěřit. Ale musím přiznat, že se mi hodně líbila hudba. Některé skladby znějící v londýnském klubu „U Maxe” byly natolik strhující a melodické, že jsem kolikrát měla chuť si trsnout. (30%) ()

Marze

Je to neco mezi gangsterkou a rodinou komedii. Je zde prijemna hudba, protoze hlavni hrdina v podani Armanda Assanteho, ktery je jako byvaly straslivy boss prijemne zabavny , vlastni hudebni klub s nakazlivou naladou. Vubec stylizace je v serialu vyrazna. Najdete tu zcizovani, kdy postavy mluvi do kamery, stridani atraktivnich prostredi. ()