Réžia:
Eugen YorkScenár:
Gerhard BillerKamera:
Walter HrichHrajú:
Hans Söhnker, Wolfgang Völz, Paul Dahlke, Alexander Kerst, Gisela Fackeldey, Kunibert Gensichen, Marianne Wischmann, Albert Hehn, Armin Dahlen, Herbert Tiede, Hermann Lenschau, Werner Riepel (viac)Hrajú
Hans Söhnker
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Líbánky (1936)
Najdlhší deň (1962)
Když hvězdy svítí (1938)
Wolfgang Völz
Najlepšie filmy:
Dieter - Der Film (2006) (TV film)
25. hodina (1967)
Pohřeb v Berlíně (1966)
Paul Dahlke
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Přiznání hochštaplera Felixe Krulla (1957)
Tajemství čínského karafiátu (1964)
Svěřuji ti svou ženu (1943)
Alexander Kerst
Československo
Najlepšie filmy:
Psi, chcete žít věčně? aneb Peklo u Stalingradu (1959)
Vichry války (1983) (seriál)
Mladá Katarína (1991) (TV film)
Gisela Fackeldey
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Martha (1974) (TV film)
Hořké slzy Petry von Kantové (1972)
Banovič Strahinja (1981)
Kunibert Gensichen
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Der Berg ruft! (1938)
Judith (1966)
Miesto činu (1970) (seriál)
Marianne Wischmann
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Malevil (1981)
Albert Hehn
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Krava a zajatec (1959)
Es geschah am 20. Juli (1955)
Rommel volá Káhiru (1959)
Armin Dahlen
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Najdlhší deň (1962)
Psi, chcete žít věčně? aneb Peklo u Stalingradu (1959)
Jednotka 08/15 - Vo vojne (1955)
Herbert Tiede
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Rommel volá Káhiru (1959)
Titanic (1943)
Hermann Lenschau
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Záhadný Hektor (1964)
Die Nibelungen, Teil 2 - Kriemhilds Rache (1967)
Die Nibelungen, Teil 1 - Siegfried (1966)
Werner Riepel
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Ďáblův generál (1955)
Erich Dunskus
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Der Berg ruft! (1938)
Unter den Brücken (1945)
Dobrodružství barona Prášila (1943)
Wera Frydtberg
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
My, zázračné děti (1958)
Hříšnice (1951)
Horst-Werner Loos
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Christiane Schmidtmer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Loď bláznov (1965)
Peprná žvejka (1981)
Láska na třetí (1965)
Heinz Rabe
Najlepšie filmy:
Noemova archa v nebezpečí (1988) - rozprávač
Miesto činu (1970) (seriál)
Herbert Knippenberg
Najlepšie filmy:
Zákon (1959)
Die Gruft mit dem Rätselschloß (1964)
Old Firehand (1966)
Eberhard Krug
Nemecká ríša