Epizódy(15)
-
Temná stránka (S19E01)
-
Mladá a výbušná (S19E02)
-
Prípad Stiller (S19E03)
-
Posledná noc (S19E04)
-
Skok (S19E05)
-
Ochranca (S19E06)
-
Na vlastné riziko (S19E07)
-
Posledné preteky (S19E08)
-
Nepohodlný 1. časť (S19E09)
-
Nepohodlný 2. časť (S19E10)
-
Hra s ohňom (S19E11)
-
Strach (S19E12)
-
Gól (S19E13)
-
Kde je Semir? (S19E14)
-
Zúčtovanie (S19E15)
Hrajú
Niels Kurvin
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Katrin Heß
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Uwe Bohm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Andreas Grötzinger
Švédsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Eva-Maria May
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Anna Hausburg
Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Lekárka z ostrova (2018) (seriál)
Nike Fuhrmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Hildegard Schmahl
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Temný les (2020) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Tilo Prückner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Teta (1987) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
David Bunners
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Sven Gerhardt
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
54 hodín (2018) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2021) (seriál)
Blerim Destani
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Carina N. Wiese
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Amira Pollmann
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Ioana Iacob
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Místo činu: Berlín (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy v Kitzbüheli (2001) (seriál)
Jevgenij Sitočin
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Alexandru Cirneala
Rumunsko
Najlepšie seriály:
Bauhaus – Nová doba (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Juri Padel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
54 hodín (2018) (seriál)
Hanna (2019) (seriál)
Manuel Cortez
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Mario Irrek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)