Auto Semira a Bena zasiahne na diaľnici spŕška guliek. Havarujú, ale ukáže sa, že streľba nebola určená im: v neďalekom lesíku nájdu nábojnice a zakrvavené osobné veci mladej ženy, VIP hostesky Nicole. O niečo neskôr je zmiznuté dievča nájdené zastrelené v rieke. Vzápätí je zavraždená Saskie Ehrbachová, prokurátorka, ktorá prípad mala na starosti. Keďže išlo o Benovu tajnú milenku a on u nej v noci tesne pred jej smrťou bol, je vylúčený z vyšetrovania, ale pokračuje v ňom na vlastnú päsť. (TV Markíza)

mzss1

|93%| (MUŽ V POZADÍ – 4.epizoda 13.série) Paráda, ben se zde hezky předvedl, namočil se docela do pěkné bryndy. Zabití jeho přítelkyni a ještě to vypadalo, že v tom má prsty. Rozhodně tu máme zajímavý a celkem složitý případ. Takže je o co stát po celou dobu. Akce se také skvěle vylepšila. Úvod – to jsem doslova jásal blahem. Hezky a efektně zničené auto, kde byl Semir s Benem. Jak se zpomaleně otočilo, když následovala střelba a výbuch cisterny. Finální akce je také dobrá a i uprostřed epizody zde mámě nějakou tu honičku. Hlavně je to dost napínavé a fungují zde i emoce, kdy se musel Ben vyrovnat se ztrátou své přítelkyně – k tomu hrála pěkná písen. Hudbu skládal Kay Skerra. Začíná se lepšit, obstojná hudba. ()