V austrálskom vnútrozemí sa prebudí záhadný muž (Jamie Dornan), ktorý trpí stratou pamäti. Pomocou niekoľkých stôp, ktoré má, musí odhaliť svoju identitu skôr, ako ho dostihne jeho minulosť – alebo sympatická policajtka (Danielle Macdonald), ktorá ho sleduje. (HBO Max)

Recenzie používateľa Mamlas k tomuto seriálu (3)

Turista (2022)

Komentáře jsem napsal k jednotlivým sériím. Hodnocení po sériích: 1️⃣↘️ 28%, 2️⃣⬇️ 4%. Celkově ↘️ 16% ()

Season 1 (2022) (S01)

První díly první série byly nadějné. Chlap ztratil paměť a tu a tam se pak objevovaly informace a skládal se z nich příběh, který vypadal zajímavě. I tyto lepší díly však byly plné otravné vaty. Od 4. dílu to už šlo do kytek. 2 díly se vysvětlovalo, co se stalo, což šlo udělat během 2 minut pár větami. Obsahem byla už jen skoro samá vata, spousta keců a ukončil to prakticky zbytečný poslední díl. (28%) ()

Season 2 (2024) (S02) odpad!

Druhá série je jen žvatlárna zabalená v kupě vaty. V každém díle je zajímavých tak 0 až 5 minut, zbytek je otravná nuda a nekonečné vykecávačky o žabomyších hovadinách. Obsazení té morbidně obézní paní do role milenky a pohled na ni v posteli mi rosil čelo a naháněl husí kůži. Tohle myslím celkovému dojmu nepomohlo. Celkově trapná unylá blbost o ničem. ⬇️ 4% ()

Jamie Dornan bude turistou v Austrálii

Jamie Dornan bude turistou v Austrálii

28.01.2021

Britský herec Jamie Dornan (Synchronic, Anthropoid) byl obsazen do hlavní role v připravované koprodukční limitované sérii s jednoznačným názvem The Tourist. Natáčení šestidílného seriálového… (viac)