Kto prežije - Krev není voda

(séria)
  • USA Blood vs. Water
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2013

Na Filipínách budou tentokrát soutěžit trosečníci proti rodiným příslušníkům. Soutěžící si musí poradit nejen s jídlem, pítím, ale především s drsnými podmínkami přírody celých třicet devět dní. Tato série byla natáčena na na filipínském ostrové Palaui v provincii Cagayan. Komu se podaří přechytračit a přelstít ostatní, přežít a získat titul poslední přeživší a vyhrát tak i jeden milion dolarů? (reich)

Martina.28

Spoilery: Musím říct, že tahle série mě mile překvapila navzdory tomu, že Rupert odešel jako první. Od té chvíle jsem tajně fandila Tysonovi a doufala, že mu tentokrát výhra neunikne. Pro me jedna z nej sérií a každý ať si myslí co chce. Survivor je asi jedina reality show, která mě nenudí ani po těch letech a nudit asi ani nepřestane. ()

zdenda87

Pro mně možná nejlepší série vůbec. Dost možná proto, že jsem viděl několik řad za sebou a tohle byla příjemná změna, díky konceptu, který byl použit. Kdyby to vyhrála Monica, byla by to 100% dokonalost. Strašně moc jsem jí fandil, ale od samého začátku a vlastně už minule a nevím proč, když vypadala, tak mi to bylo docela líto a moc dlouho jsem si říkal, Moni, prosím, nebuď tak sutupidní, ale tu finálovou trojku udržela neskutečně, i když to nejspíš nebylo díky chytrosti, protože jakmile by zběhla, okamžitě by šla. Ale strašně si mě získala a finálová rada, neskutečná a jedna z nejlepších. Tyson zasloužený vítěz, takže jsem nebyl až tolik zklamaný. ()

Mallorca

Sláva, po bídném Caramoanu zase hodně dobrá série. SPOILERY. Na začátku jsem byl smutný, že chtějí už třetí sérii zničit Redemption Islandem, ale tady naštěstí konečně měl nějaký smysl a hlavně se ve velkém ukázala Laura M., která byla totální zvíře (v tom nejlepším slova smyslu). Cast byl dobrý, navrátilci byly vesměs kvalitní a loved ones jim taky po slabším rozjezdu dokázali překvapivě dobře konkurovat. Hráčem sezóny je pro mě jednak CIera, která se z nenápadné slabé holky vyklubala ve ohromnou strategickou hráčku a starala se o velkou část akce. Druhým hráčem sezony je Tyson, kterého jsem v Tocantins nesnášel a v HvV jsem byl rád že se v podstatě sám vyloučil, ale tady neskutečně vyspěl jak charakterem tak strategicky a vítězství si rozhodně zasloužil za takticky prakticky dokonalou hru. Dobré momenty měli i Vytas, Hayden a Candice s Jonem. Naopak mě otravoval Gervase, který žil v nějakém bludu o své vlastní herní síle a oblíbenosti. Oblíbenci: Ciera, Laura M., Tina, Aras. Neoblíbenci Gervase, Colton, Brad. P:S. Jsem rád že Rupert vypadl jako první, v jeho první řadě jsem ho měl rád, ale čeho je moc... ()