Prolhané krásky: Prvotní hřích

• USA Pretty Little Liars: Original Sin
Dráma / Mysteriózny / Romantický
USA, (2022–2024), 14 h 14 min (Minutáž: 45–51 min)

Predloha:

Sara Shepard (kniha)

Před dvaceti lety otřásla městečkem Millwood série tragických událostí. Nyní, v současnosti, je skupina dospívajících dívek trýzněna neznámým útočníkem a nucena pykat za tajný hřích, který spáchali jejich rodiče... Ani jejich vlastní prohřešky však nejsou zanedbatelné. Ocitáme se ve zcela novém městě a sledujeme osudy mladé generace... (HBO Max)

Recenzie používateľa Kacitr k tomuto seriálu (7)

Kapitola první: Týden školního ducha (2022) (S01E01)

Nebylo to vůbec tak špatné. Během tohoto roku jsem si pouštěla ty klasické Prolhané krásky, které jsem na střední milovala. Už to nebylo ono. Tohle mi sedlo. Atmosférické, trocha Carrie, trocha I know, what you did last summer, Halloweenu (přímá reference, když jde Imogen do domu s klíči - i ta lokace byla věrná Carpenterovi) a pak je tu kluk se jménem Wes. Že by odkaz na režiséra Vřískotu? Příjemný mišmaš. ()

Kapitola druhá: Královna školního ducha (2022) (S01E02)

Carrie se mění na scénu z dalšího známého slasheru, kde Sarah Michelle Gellar dostává korunku v soutěži krásy...a taky je tu záporák, který možná bude A a možná ne. Třeba je to nějaký anděl strážný naší pětice, bůhví. Každopádně, příběh se rozjel pěkně. ()

Kapitola třetí: Dohra (2022) (S01E03)

Příběhy holek a jejich mamin se propojují. Back story je podobné do posledního detailu a také se dozvídáme od Noe (Noy? Omlouvám se, netuším jak to jméno mám skloňovat), jak to celé bylo s těma drogama. Kelly (dvojče Karen) rovněž přispěje kapkou do mlýna. ()

Kapitola šestá: Jizvy (2022) (S01E06)

Drží si to tempo. Všechny holky mají strašně zajímavé charaktery. ()

Chapter Ten: Final Girls (2022) (S01E10)

Finále slabší. Škoda. Ale líbilo se mi to propojení s klasickými Lhářkami. Ezra si nakonec přece zřídil své vysněné knihkupectví a s Ariou se díky Imogen dočkají i potomka. ()