Absolute Zombies

USA, 2015, 75 min

Réžia:

Johnny Markussen

Takmer celý svet je zničený a takmer všetci ľudia sa premenili na Zombie. Nažive zostalo len niekoľko osôb, ktoré musia bojovať nielen proti krvilačným monštrám, ale aj proti ostatným preživším. Bizarný príbeh sa sústredí na dvojicu bývalých priateľov, ktorí uzavrú spojenectvo, a pokúsia sa prežiť vo vyprahnutej krajine plnej kanibalov, šialených vedcov a v neposlednom rade i hladných nemŕtvych. (Marceloo)

Marceloo

Takmer celý svet je zničený a takmer všetci ludia sa premenili na Zombie. Nažive zostalo len niekolko osôb, ktoré musia bojovať nielen proti krvilačným monštrám, ale aj proti ostatným preživším. - Tento horor prevzal v mojom rebríčku ocenenie pre najhorší horor, aký som kedy videl a predbehol tak Raiders of the Lost Shark s lietajúcim žralokom nakresleným na papieri a Homicycle, ktorému by sa viac hodil názov Homocycle, ktorý mu udelil nejaký neznámy človek na IMDB, ktoré sú oproti nemu päťhviezdičkovými záležitosťami. Po dopozeraní som si pozrel hodnotenia k niekolkým najlepšie hodnoteným hororom 21. storočia a ak je nejaká osoba schopná dať Orphan hodnotenie odpad!, tak by som ju nechal pozerať neustále dokola tri mnou spomenuté horory. Som si istý, že by daná osoba okamžite po absolvovaní mnou predpísanej liečby napísala pánovi vedúcemu a poprosila ho o zrušenie účtu. Existuje mnoho ludí, ktorí horor nechápu, ale mňa to nezaujíma, pretože toto je žáner, pre ktorý by som obetoval všetko. Končím s výlevmi môjho srdca a idem zhodnotiť Absolute Zombies a jeho technickú stránku. Ak je niekto tak neschopný, že do svojho hororu pridá horiaci ohník a dym pomocou PC efektov, tak podla mňa nemôže mať v hlave všetko v poriadku. O kreslených domoch, autách a luďoch zrejme ani nemá zmysel hovoriť. Aj toto však obnáša život hororového fanúšika. Občasné sklamania však nikdy neporazia ten brutálny pocit, keď si pozrieš dokonalý horor. 😈 ()