Tvůrci ikonického internetového seriálu sKORO NA mizině přichází s novým seriálem Liga mužské moudrosti, který je opět financován pouze z finančních příspěvků svých fanoušků. Tento útok na hyperkorektnost přinese nejen nové téma, ale i nové herce, jakými jsou například Michal Isteník, Eva Leinweberová či Tomáš Havlínek. Kreativní tým a Jiří Langmajer však i nadále zůstávají. Hlavní myšlenka seriálu je, že se tvůrci musí postavit proti hyperkorektnosti současné doby, proti špatně podanému či zneužívanému fenoménu #metoo a tak dále. (Filmové studio Dolní Vítkovice)

Recenzie používateľa Feferonka1 k tomuto seriálu (3)

Liga mužské moudrosti (2021)

:) :) :) :) :) :) jednou týdně na to čumím a furt mi to nestačí. Konečně jsem se pořádně zasmálo :) Jak jinak bojovat s absurditou dnešní doby, než smíchem nebo výsměchem. Ženeme se do záhuby a lidi by si měli začít vice vážit života a přestat si vymýšlet a dělat si co se jim zachce. Tématika série je aktuální a k zblití. Tvůrci tady vyšvihli mistrovský kousek, který se snaží  absurditu potrhnout a jak jinak to stravitelně naservírovat,než humorem. Myslím,že je důležité si v tom najít tato důležitá sdělení, trochu se zamyslet a nakonec se i pobavit. 10/10 ()

Jardo! (2022) (E02)

Vynikajííííícííííí.Přesně tohle je potřeba točit a srážet tyhle sračky nové doby. Lidi si tu dělají co chtějí a ženou svět do záhuby. 10/10 Čtvrtníček je dokonalé :) za me celá série a výkony herců dokonalý. ()

Nový svět (2022) (E03)

Pouštím jednou týdně a pořád mi to nestačí   :)  :)  nemá to chybu. Eva Leinweberová ,Čtvrtníček,prostě všichni naprosto famózní. Celá tematika samozřejmě není k smíchu, spíš k blití, ale to nám tím vlastně tvůrce chce také říci. Zamyslet se nad absurditou dnešní doby a odlehčit to humorem. 10/10 ()