Keď bol Gary Busey malým chlapcom, často ho jeho otec týral a bil, a tak vždy pred ním hľadal bezpečnú skrýšu na miestach, kde by mu nebol na očiach. Jedného dňa sa však vzbúril a podpálil dom spolu so svojimi rodičmi. Desať rokov potom strávil v psychiatrickej liečebni, odkiaľ ho prepustia ako zdravého. Ako bezpečný úkryt si vyhliadol prestavovaný rodinný dom, kde v podkroví vybudoval falošnú stenu a vo svojej komôrke sa cítil bezpečne. Nanešťastie, dom nezostane dlho prázdny... (oficiálny text distribútora)

Zelda knihkupec

Tak správně naivní, hloupoučké a předvídatelné přesně něco co si pustim v telce v jednu ráno když se vrátim z prázdný hospody, přítelkyně spí, porno mi nebaví a komp než naběhne tak usnu, knihu si vezmu až do postele takže lepší než se kousat do zadnice než se mi bude chtít chnět. P.S. Půdní prostory nevlastním a sklep mi nedávno vytopily kanály takže zeje prázdnotou kde se nikdo neschová... ()

Spike86

Film s dobrým námětem, díky kterému je zajímavý, bohužel ale se zdaleka ne už tak kvalitně provedeným scénářem, příběhem a celkovým ztvárněním. S daným námetem v podobě psychicky narušeného člověka a hercem v hlavní roli, který tuto postavu ztvárnil, se dalo vytěžit mnohem více. 63% ()

Nick321

Tom Sykes je v podstatě nešťastným "hrdinou", kterého film pozoruje. V dětství byl zneužívaný svými rodiči natolik drsně, že už to jednoho dne nemůže vydržet a zapálí dům i se svými rodiči. Až později mu dojde, co udělal. A o to v celém filmu jde- nechce nic jiného, než novou rodinu. A zdá se, že za každou cenu. ()