Anna, která miluje zapékaná jídla, zapíjí prášky vínem, má bujnou fantazii a šílí za pohledným sousedem odnaproti, se stane svědkyní vraždy. Nebo to byl jenom přelud? (Netflix)

shaacul

Za mě dobrý. Je to parodie. Pokud vám to došlo až v extrémně přepáleném finále, tak je problém na vaší straně a ne na straně tvůrců. Slušelo by se zastydět a zvednout hodnocení.  Taková Pytlákova schovanka inspirovaná subžánrem knih a filmů o ženách které viděly/neviděly vraždu. Celou dobu to ani nemrkne, všechno se tváří smrtelně vážně a vtip je hlavně v tom jak jsou klišovité záběry, dialogy a monology přetaženy do absurdna. Příšerně, ale vlastně výborně jsou napsané vedlejší postavy, které oscilují od naprosto negativního k naprosto pozitivnímu vztahu k hlavní hrdince, klidně snad i několikrát během jednoho dílu. ()

petikacka

Tady tvůrci pozdě pochopili ( nebo ne?!) co vlastně chtějí natočit. Na černou komedii je to málo černé, na parodii hodně umírněné, na krimi příliš fantaskní a na drama je to nesmyslné. Nicméně Kristen Bell to hrála úžasně, bylo tam pár opravdu černosuchých hlášek a scén, kdy jsem se pobavila a zasmála. Obzvláště v posledním díle, velká škoda, že to autoři nepostavili takto od prvopočátku, protože do 5. dílu jsem netušila co mám vlastně čekat. Za mě 70%    P.S. Super konec by byl, kdyby to všechno udělal Scott... ()

Kamas

To bylo tak divný.. 🙂 Ale vydržela jsem se se zaujetím dívat a přemýšlela, zda to natáčeli jako vážně míněný horor a v polovině zjistili, že je To úplně blbý, tak to otočili do absurdně bizarní podoby, nebo to byla od začátku parodie, kde je v posledním díle inspiroval sám Tarantino.. Mimochodem Anna si sympaticky nalévala víno. ()

Wolftalon

Totální šílenost, ale lhal bych kdybych tvrdil, že jsem se u toho nebavil. Opravdu jsem mnohdy nevěděl, která z bláznivostí je skutečnost a která jen halucinací, i ty největší absurdnosti jsou totiž celou dobu prezentovány s kamennou tváří a tenhle styl humoru mi asi celkem vyhovuje. Jinak se nejedná o nic světoborného a navíc Kristen Bell zrovna neřadím mezi hereckou elitu, na jednodenní binge je to ale ideál. ()

Daiker

To snad nemysleli vážně...... Beru to jako parodii na všechny možné filmy tohoto typu, aspoň doufám že to tak mysleli. Mezi nočníma mám na půl vyplý mozek tak jsem se dodíval na celou sérii.... Myslel jsem že to bude něco ve stylu série Smrt nás spojí, která je super a je taky na Netflixu, bohužel..... Stupidita na entou ()

• Predstaviteľka Anny (Kristen Bell) pije v skutočnosti z vínového pohára ibištekový čaj. (Mandragor)