Rosario to Vampire

• Japonsko ロザリオとバンパイア (viac)
Japonsko, 2008, 10 h 37 min (Minutáž: 24–25 min)

Predloha:

Akihisa Ikeda (komiks)

Masaharu Sató, Jošinori Sonobe, Sajaka Narita, Kikuko Inoue, Azumi Asakura, Hazuki Nišikawa, Tomokazu Seki, Haruhi Nanao, Rjúsei Nakao, Daisuke Kišio (viac)

Recenzie používateľa Haide k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2008) (S01) odpad!

Anime jsem viděla už doopravdy hodně, ale toto je mé první a poslední ecchi. Všechny díly jsou naprosto stejné a asi bych musela být muž, aby mě ty všudypřítomné kalhotky a pohledy do "výstřihů" nevadily... Občas se objevil vtipný moment, ale to nemění nic na tom, že celkově to je naprostá hrůza. Podívám se ještě na druhou sérii (prý lepší) a myslím si, že tím má exkurze do ecchi žánru končí. Pro ty, kteří mají ecchi rádi, zřejmě koukatelné (nemám s čím srovnávat), ale ostatním doporučuji, tomuto se vyhněte obrovským obloukem! Dodatek: Druhá série lepší není, pokud nepočítáme pokus (naprosto marný) o nějaký děj. ()

Capu2 (2008) (S02)

Naprosto minimální děj je stále více než žádný děj v první sérii. Ale stále je to děs a hrůza, takže tímto anime (které bylo zároveň mé první v tomto žánru), zakončuji svou ecchi exkurzi a vracím se k nějakým anime, kde není 90% stopáže pohled na kalhotky a výstřihy. ()