Problém tří těles

• USA 3 Body Problem (viac)

Recenzie používateľa loki5 k tomuto seriálu (2)

Problém tří těles (2024)

Za mě hrozně rozporuplné od začátku do konce. I když je zde spousta myšlenek není ani jediná pořádně rozvinutá a hrozně to skáče od jedné dějové linky k jiné. Neustále se objevují nejrůznější lapsy v logice (sice se občas některé zalepí ale spousta zůstane). Druhá věc co je podivná, je že celý svět se v tomto seriálu zná a všichni lidé okolo kterých se děj točí je banda kámošů což úplně zabíjí měřítko jakéhokoliv dění. Navíc má seriál sklon k dlouhým nudným a prázdným dialogům a nezajímavým příšerně dlouhým scénám kde se nic podstatného neděje. Až paradoxní je, že je zde tolik témat a přesto má člověk pocit že je to o ničem. Plus některé postavy mi lezly krkem. Druhou serii vidět nechci a jak se to dál bude vyvíjet mě nezajímá (spíš si přečtu předlohu) 50% ()

Odpočet (2024) (S01E01)

Jak já nesnáším tyhle blbé modré filtry kde vše vypadá jako bledá mlha a není nic vidět. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

Scenárista a režisér Andrew Stanton (Hledá se Nemo, WALL-E) se po letech pauzy chystá vrátit za kameru svého nového celovečeráku. Stanton naposledy natočil animák Hledá se Dory pro Pixar, předtím měl… (viac)