Číšnice z Kitzbühelu se chce pomstít dívce, která podle ní může za smrt jejího bratra. Pronikne přitom do nablýskaného světa party bohatých mnichovských teenagerů. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (7)

Kitz (2021)

O děckách pro děcka. To nemyslím nijak zle. Ale tady jsem měla pocit, že to na mě přímo křičí, ať skočím do hrobu. :D Občas to i přes téma působilo dětsky, nevím, jak to popsat. Postavy (hlavní i vedlejší) se často nechovají logicky, spíš dost naivně. Co se tvůrcům nehodí do krámu,  to prostě nechají vyšumět. Měla jsem hodně jiná očekávání a hlavně jsem se těšila na zimu, hory, resorty, sníh, led, chlad... dobrou atmosféru, která by s tímto prostředím mohla přijít, ale ono houby. Za mě smutně nevyužitý prostředí. Slibované drama je spíš jen pomíchaná, ale vlastně jednoduchá vztahovka. Mám tě rád, nemám tě rád. Braň se jak chceš, ale budeme spolu. Konec jsem čekala jiný, SPOILER!! respektive jinou osobu a byla překvapená. Za to palec hore. Má být druhá řada... jak se znám, tak se podívám. ()

Odpočítávání (2021) (E01)

Z těch hor (vykreslení prostředí) tam skoro vůbec netěží a to je sakra škoda. Takto to vypadá jen na další teenagerské drama, ve kterém se potkává bohatý svět s o dost chudším. Pořádná zima to mohla aspoň ozvláštnit a přidat tomu atmosféru. ()

Past (2021) (E02)

Já chci vidět, hory, sníh, sjezdovky, krby :D a ne lázně. Nevím, proč jsem očekávala i prvky thrilleru, ale bude to fakt nejspíš jen vztahovka s nádechem pomsty. Nutí mě to myslet na to, že už nejsem cílovka a to jindy nevnímám. ()

Ze hry (2021) (E03)

Dvojitá lovestory? No já vám nevím. Bude někoho bavit jak se ti dva zničí sami ještě dřív, než se nám vrátí Pippa? ()

Tání (2021) (E04)

Táhne se to jak tejden před výplatou. ()

Laviny (2021) (E05)

Tak se nám to trochu hnulo. Drama, drama. Já podvádím tebe, ty podvádíš mě. No jestli nepřežije, kdo nám řekne, že to bylo úplně jinak? ()

Popel (2021) (E06)

Přiznávám, že už jsem velkou část spíš proklikala, abych věděla, jak to teda bylo. A byla jsem celkem překvapená. Ne že ne. ()