Číšnice z Kitzbühelu se chce pomstít dívce, která podle ní může za smrt jejího bratra. Pronikne přitom do nablýskaného světa party bohatých mnichovských teenagerů. (Netflix)

laardlad

dialogy jsou často dost stupidní (hlavně v prvních dílech) + taky nechápu, proč se německá herečka, která hrála Lisi, alespoň nesnažila mluvit s rakouským přízvukem (a když už ne, tak místo Hallo mohla alespoň používat Grüß Gott). Každopádně je tam dobrá hudba a závěrečný plot twist byl velmi nečekaný :) ()

NinonL

Dosti zamotaný příběh mladé dívky, která přišla o bratra zamilovaného do dívky z bohaté rodiny. Manipulacemi a různými menšími podvody se dostane do její přízně a účastní se různých akcí mnichovské smetánky. Jejím cílem je však jenom pomstít svého bratra. ()

chrispe

O děckách pro děcka. To nemyslím nijak zle. Ale tady jsem měla pocit, že to na mě přímo křičí, ať skočím do hrobu. :D Občas to i přes téma působilo dětsky, nevím, jak to popsat. Postavy (hlavní i vedlejší) se často nechovají logicky, spíš dost naivně. Co se tvůrcům nehodí do krámu,  to prostě nechají vyšumět. Měla jsem hodně jiná očekávání a hlavně jsem se těšila na zimu, hory, resorty, sníh, led, chlad... dobrou atmosféru, která by s tímto prostředím mohla přijít, ale ono houby. Za mě smutně nevyužitý prostředí. Slibované drama je spíš jen pomíchaná, ale vlastně jednoduchá vztahovka. Mám tě rád, nemám tě rád. Braň se jak chceš, ale budeme spolu. Konec jsem čekala jiný, SPOILER!! respektive jinou osobu a byla překvapená. Za to palec hore. Má být druhá řada... jak se znám, tak se podívám. ()

petikacka

Německý pokus o jakože sexy seroš z tyrolských alp, kde se sjíždí německá zlatá mládež a obsluhuje je rakouská chudina a hlavně číšnice, které se před rokem zabil její bratr, kvůli jedné ze zlatnic a ona se teď chce pomstít. Nakonec je všechno jinak. Ono dá se na to koukat, ale je to tak pitomé a povrchní až to bolí. Za mě 35% ()