Třicetiletý Andre se má brzy oženit s Laurou, kterou poznal na univerzitě. Nečekaně se však začne každý den probouzet v jiné realitě, ale vždy v takovém světě, kde se s Laurou nikdy nesetkali. (Cinemax)

kolemjdouc

tradiční italský chaos, ale že komedie???Škoda že nedostal víc prostoru Stefano Fresi.To je rozený komik.Jinak velice dobrá kamera.To se musí nechat! ()

groz122

Extrémně průměrná žánrovka. I přes štítek komedie jsem se nezasmál ani jednou. Ústřední postava je poměrně sympaťák. Rád bych ho viděl i v jiných snímcích, ale tímto si rozhodně brány do světa filmu neotevřel. ()

Moonwalker

Příjemná komedie. Když máš přítelkyni, která tě nadevše miluje ale ty si toho nevážíš, tak zažiješ pár dní s naprosto jinými ženami. Ať už vzhledově tak typově. Opět další film u kterého jsem se jak nasmál, tak jsem si i poplakal. Pěkná oddechovka :) ()

KuceraJohny

Osobně mám rád romantické komedie s trochou fantasy zápletkou. Asi nejlépe to dokázal využít britský snímek Lásky čas. Italský film Ona je ta pravá, ale v něčem silně zaostává. Bohužel nedokážu říct přesně v čem, ale zkrátka něco tomu chybí. Všichni herci jsou sympatičtí a hlavní herec je dobře vybraný. Co se, však týče osobnosti Andrea, tak ta mi přišla velmi zvláštní. Vlastně jsme mohli vidět všechny jeho stránky osobnosti, ale ani v jedné jsem necítil, že by to byla ta pravá (a to i v té pravé). Je to celkem příjemná oddechovka, ale párkrát jsem přemýšlel, že jsem si mohl pustit něco jiného, což rozhodně není dobře. ()