Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Recenzie používateľa Fr k tomuto seriálu (2)

Reacher (2022)

A PROČ NEPOTŘEBUJETE PRÁVNÍKA?“…“PROTOŽE JSEM NIKOHO NEZABIL. ALESPOŇ NE V POSLEDNÍ DOBĚ. A NE V TOMHLE MĚSTĚ“…   Neskutečně pohodová detektivka s překvapivejma momentama, jednoduchejma postavama a hláškujícím, drsňáckým křížencem nosorožce a Sherlocka Holmese, kterej si musí na vychutnání vyhlášenýho Margravskýho broskvovýho koláče počkat tejden a půl.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Knihu „Jatka“, kterou v roce 1997 napsal Lee Child, neznám. 2.) Vždycky jsem chtěl umět poskládat chlapa jako tetris.  ///  Thx za titule „Ivana Ragusa a Lucie Musílková“.               PŘÍBĚH  *****  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Season 2 (2023) (S02)

„MYSLÍM, ŽE PO NÁS NĚKDO JDE. FAJN…“ Sarkastickej nosorožec je zpátky…Fajn! Tady  se o ty hlášky dělí se svejma parťákama, takže tentokrát je to taková (dokonalá)  týmová jízda. Jasně, je to v podstatě píčovina, ale koho to sere, že, když je to taková zábava! /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Televizní série je založená na 11té knize (Volný pád) té knižní, kterou napsal Lee Child v roce 2007.  2.) Fandové seriálu jsou rádi, že postava Reachera má podobný „parametry“ jako v knize (a ne jak tomu bylo u filmů s Tomem Cruisem). I když… v knize má Reacher 195 cm a Alan Ritchson měří 188 cm. Filmaři si tak pomáhali úhlem kamery nebo výběrem výšky ostatních postav… 3.) Thx za titule „Vít Bezdíček  a Lucie Musílková“. ///                         PŘÍBĚH  *****  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD