Bossi123

V tomto díle se dostaneme více do prostředí blázince Bílá mlha, který je vykreslován klasicky jako místo, kde jsou pacienti vystavováni nelidským podmínkám, kde nemají pořádné jídlo, interiér je, na rozdíl od poměrně přívětivého exteriéru, velmi rozbitý a neupravovaný, cely malé, neútulné, některé s kovovými mřížemi.... Paula je přesvědčena, že muže, který seděl s její dcerou v osudnou noc v bistru, již dvakrát viděla ve snu a jednou v realitě přímo ve špitále. Nikdo jí to klasicky nevěří, což je jedno z poměrně velkého množství klišé, která se v tomto díle objevují. Velmi mě překvapilo, že Camilla nafotila fotky Lucie s úmyslem poslat je Paule. Co se týče hereckých výkonů, opět excelovala Carol Castro a Rafaela Mandelli. V tomto díle se vyšvihl i Samuel de Assis coby Paulin manžel. Moc mě zaujala též hudba, celé to díky ní mělo tu správnou atmosféru, která je u tohoto žánru potřeba. Zároveň nebyla ani příliš dramatická. Asi jediný důvod, proč nedám pět hvězdiček, je podle mě zbytečné ukazování Luciina zohaveného těla a na mě moc velká brutalita ze strany konzula Almeida. ()