Bossi123

Tento současný počin je mou první zkušeností s brazilskou kinematografií. Musím říci, že tento seriál nebo alespoň jeho první díl mě překvapil. První epizoda sleduje jednu forenzní policistku jménem Paula, která se poté, co jí tragicky zemře dcera při autohavárii, psychicky zhroutí a je převezena na psychiatrickou léčebnu Bílá mlha. Ještě předtím dostává Paula telefonní hovory od neznámého muže, kterých se nesmírně děsí a toho muže, tak jsem to pochopil, potkává - nebo jen vidí v představách - také v léčebně. Do té je později umístěn muž, který je obviněn z brutálních vražd několika žen a z kanibalismu. Jeho vyšetřování se má ujmout doktor Schulz, který ho vyšetřoval i předtím. Jedná se totiž o jistého španělského vysokého politika. Místa činu jsou ve filmu explicitně ukázána (místa činu jsou velmi přesvědčivá, stejně jako mrtvé a zohavené ženy), což by někomu mohlo vadit. Také postava Pauliny kamarádky a kolegyně Camily (Rafaela Mandelli) nemusí vyhovovat kvůli své drsnosti. Nicméně herecké výkony jsou hodně přesvědčivé, hlavně co se týče Carol Castro (Paula). Není to však nic pro slabší povahy. ()