B3n

Rodinná farma potrebuje na prežitie veľkú zákazku od človeka, ktorý si objednáva tovar výhradne u rodinných firiem. Zákazka im umožní prežiť ďalší rok a spolupráca sa môže aj ďalej rozšíriť. Investigatívny novinár, ktorý sa v minulosti popálil na článku, v ktorom uviedol nepravdivé informácie (bol oklamaný), dostáva novú šancu po strate reputácie napísať článok o rodinnej farme, ktorá si vedie aj populárny blog a opisuje v ňom svoje rodinné tradície. Novinár veľmi starostlivo, snažiac sa nezopakovať svoju nedbanlivosť z minulosti, zisťuje fakty a súvislosti o rodinnej farme. Všetko by to do seba skvelo zapadalo, keby si to v blogu farma trošku neprilepšila. Nie je to totiž tak celkom rodinná farma, ide o priateľov a spolupracovníkov... Vo filme tak vzniká množstvo zaujímavých situácií. Po dlhom čase som si dal popri hororoch romantický film, ktoré takmer nikdy nepozerám a môžem povedať, že vôbec nie som sklamaný.  Nemám pocit zabitého času. Ťažko by som hľadal vzdialenejší žáner od svojho obvyklého zamerania, ale môžem povedať, že film ubieha vo sviežom tempe, komické situácie nie sú silené, situačný humor je využívaný v správnom množstve. Všetkého je tu tak akurát. Určite odporúčam minimálne ako jednohubku aj fanúšikom hororov, prídete na chvíľu na iné myšlienky. ()