Príbeh sa začína pred Vianocami, keď newyorské vydavateľstvo London & London prejaví záujem o vydanie knihy austrálskej autorky Clementie Jonesovej o krásach prírody na farme v Queenslande. Pravdou však je, že "Clementine" je v skutočnosti falošnou identitou Emmy Jonesovej. Táto Newyorčanka knihu napísala na základe denníkov svojej zosnulej matky a dúfala, že sa tým stane atraktívnejšou pre prípadných vydavateľov – a má šťastie. Keď však vydavatelia oznámia, že pred podpisom zmluvy chcú zažiť pravé austrálske "Clementine" Vianoce, Emmy sa musí ponáhľať späť na starú rodinnú farmu v Austrálii, pričom si na pomoc prizve svojho bratranca Davida a jeho manžela Milesa, aby spolu s ňou presvedčivo zahrali fiktívnu rodinu. Nastane však nečakaný problém – zrazu sa objaví Ellison Londonová, výkonná riaditeľka spoločnosti London & London, so svojím dospelým synom Jackom v závese. Ak si tento príťažlivý mladý muž spomenie na noc, kedy sa zoznámil s Emmy v New Yorku, jej predstieraná hra na austrálsku rodinu sa veľmi rýchlo skončí! (TV JOJ)

Chrustyn

Vánoční to prakticky není, ale o fous snesitelnější nez obdobně laděné romantické filmy produkce Hallmarku. A ta mladší verze Stiflerovi mámy je docela fajn. 30% ()

Heywood odpad!

Oplze vypadají s nádechem špatných plastik o mnoho let starší barová ožralka s agentkou úrovně idiotky se stane hlavní hrdinkou? K tomu dva buzíci a jedna rádobypodnikatelka, která si do smlouvy dá Vánoce na farmě? Kolik drog měl asi v sobě scénárista, kolik producent, který to zaplatil (asi rád kouká na porno s hlavní hrdinkou) a režisér by mě zametat chodníky, protože více kýčů už tam snad ani nacpat nešlo s "indickým" závěrem jako lejno na dortu.  Neskutečný odpad. ()

Caldwell6 odpad!

1 h 25 min. mého života přišla vniveč. Žádná jiskra u hlavních postav (to už i vedlejší pár gayů měl větší šmrnc). Herečka se mi vyloženě nelíbila a celou dobu, když jí zabírala kamera, jsem přemýšlela, jestli má plastiku rtů. Což bylo často :/. Už dlouho mi takhle žádná herečka nesedla. Některé momenty byly tak trapné, až jsem zakláněla hlavu (SPOILER: honička aut) a dumala nad hereckými výkony těch dvou...Oj, to byl pro mě propadák! ()

chrispe

Jestli čekáte typický vánoční film z Hallmarku, tak jste vedle. Tohle se snaží být o něco málo chytřejší, vtipnější a ne tak přeslazené. Vánoční náladu vám to naladí jen těžko, ale je to celkem příjemná jednohubka, ve které se nejspíš budete snažít jako já rozklíčovat, jestli Poppy Montgomery je vážně Poppy Montgomery, protože roky a protože bezesporu nějaká ta proběhnuvší úprava obličeje. Můžete to použít jako takovej přechodník na podzim, když máte ještě pocit, že na vánoční filmy je ještě přece jen brzo. :D ()

Likan7 odpad!

Při takové "romantické komedii" je důležité mít alespoň sympatický pár, kterému bude divák ten konec přát. Vánoce na farmě nic takového nemají. Hlavní dvojka je příšerná, ledajaký Hallmark má lepší casting. A když tu není ani nějaká fantastická lokace, zbyla tu jen dvoje roztomilých gayů. Dost málo na nějaké, jakékoliv, měřítko. ()