Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom - Season 1 (2022) (séria)

Pôst (S01E03)

(epizóda)

Chris si vyskúša liečbu proti starnutiu tej najvyššej úrovne - 4-dňový pôst, po ktorom sa vydá na lov svojho ďalšieho jedla. Pre človeka, ktorý je zvyknutý na superhrdinské porcie, nebude táto úloha jednoduchá. (Disney+)

KuceraJohny

Začínám se z touhle sérií naprosto sžívat. Půst pro mě bylo vždycky velké neznámé a nikdy jsem si nic moc nezjišťoval. Zde to bylo opět skvěle vysvětlené na spoustě příkladech. Byl jsem v šoku co naše tělo dokáže a upřímně druhá a třetí epizoda skutečně ukazují, že tělo nezná hranic. Sice se nejedná o tak akční epizodu, ale nakonec byla jedna z nejvíce zajímavých. To bych rozhodně před puštěním nečekal. ()

HellFire

Na tuhle epizodu sem se fakt těšil, protože půst mě zajímá. Bohužel se však samotnému půstu moc pozornosti nedostalo, natožpak (ne)prospěšnosti konzumace některých potravin. Zatím to teda vypadá na nejslabší díl, i co se týče informací. ()

Sany33

Príbeh: Chris sa rozhodne podstúpiť ďalšiu životnú skúšku a tou je pôst dokonca až 4 dni. Aby toho nebolo málo tak sa na štvrtý deň rozhodne potravu si sám uloviť. Prevedenie: Tu prejavujem celkom obdiv nakoľko ja, keď som štyri hodiny bez jedla som okamžite hypoglikemický. Jediné čo sa mi nepáčilo bola tá hra na city v bazéne kde sa ako zázrakom dostaví inštinkt lovca a Chris je razom najlepší hráč bazénového hokeja na svete. 78% ()