Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom - Season 1 (2022) (séria)

Boj proti stresu (S01E01)

(epizóda)
  • Česko Odolnost proti stresu (viac)
USA, 2022, 53 min

Chris Hemsworth (sprievodca)

Kým sa Chris podrobí najvyššej stresovej skúške, naučí sa zmierniť svoju neriadenú stresovú reakciu tréningom s vojakmi a hasičmi. (Disney+)

KuceraJohny

Na tenhle projekt jsem se těšil jako malý kluk a první epizoda mě uspokojila. Spíše se těším na ty další, ale i zde je vidět perfektní tvůrčí práce s ideálním figurantem v podobě Chrise. Přiznávám se, že jsem se snažil velmi vžít do Chrisovy role a proto mi jistě také stoupal tep při přechodu lávky. Jak říkám epizoda je to pefektní, ale věřím, že budou ještě lepší. ()

Larrysbride

Mám ráda tyhle dokumenty o tom, jak porazit sebe samu, ovšem chcete-li rady do života, zde se vůbec nic nedozvíte... Ano, natočený je to tak, že jsem měla tep asi stejně vysoký jako Chris, ale jak překonat onen stres, krom věčně opakovaného "dýchej," jsem se nedozvěděla... ()

nitrak

No na to, že mam Chrise v top 5 nej herců ever, tak mě tenhle první díl velice nudil. Nevim nevim, jestli tu sérii dokoukam. Samozřejmě bych ty samé věci taky rád zkusil, ale nikdo mi na to ty desetitisíce nedá, takže koukat, jak se někdo jiný učí zvládat stres za pomoci profesionálů a drahé techniky je mojí osobě vlastně k ničemu. ()

Sany33

Príbeh: S Chrisom Hemsworthom sa pozrieme na jeden z artiklov, ktorý v najväčšej miere ovplyvňuje dĺžku ľudského života a ním je “Stres”. Prevedenie: Dobre natočené so sympatickým hercom. Opäť ale narážam na jeden fenomén amerických dokumentov a síce, že to hrajú neskutočne na city aj v rádoby dosť neopodstatnených situáciách. Ďalší problém je, že Chris je alfa jedinec ľudskej rasy a oveľa zaujímavejšie by bolo pozerať sa na tento dokument ak by pojednával o premene obyčajného smrteľníka. Nič moc nové som sa nedozvedel ale dobre sa na to pozeralo. 55% ()