Telo bez hraníc s Chrisom Hemsworthom

• Česko Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem (viac)

Chris Hemsworth sa vydáva za významným poslaním prežiť lepší a dlhší život. S pomocou odborníkov svetovej úrovne, rodiny a priateľov prijíma nesmierne náročné výzvy, pri ktorých posunie svoje hranice a ktoré mu pomôžu oddialiť choroby spojené s vekom. V tomto napínavom dokumentárnom seriáli, ktorého výkonným producentom je Darren Aronofsky, Chris zistí, ako môžeme my všetci rozvinúť svoj potenciál zostať počas života v lepšej kondícii, zdravší a šťastnejší. (Disney+)

Recenzie používateľa nitrak k tomuto seriálu (2)

Boj proti stresu (2022) (S01E01)

No na to, že mam Chrise v top 5 nej herců ever, tak mě tenhle první díl velice nudil. Nevim nevim, jestli tu sérii dokoukam. Samozřejmě bych ty samé věci taky rád zkusil, ale nikdo mi na to ty desetitisíce nedá, takže koukat, jak se někdo jiný učí zvládat stres za pomoci profesionálů a drahé techniky je mojí osobě vlastně k ničemu. ()

Šok (2022) (S01E02)

Tak jsem i po slabém prvním dílu hecnul ten druhý, a je to úplný opak toho prvního. Konečně se dějou zajímavé věci a věci, co si může zkusit každý. Chris Hemsworth mě inspiroval a letos v březnu, když jsem byl na norských Lofotách, vykoupal jsem se v moři. Saunu už mám doma několik let, studenou sprchu si dávám vždy na konec sprchování a do studené vody také občas vlezu. Takže tady velký palec nahoru. 200m v moři jsem raději nezkoušel, neměl jsem s sebou loď se záchranářema. ()

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

Chris Hemsworth naznačil konec v MCU

24.11.2022

Od té doby, co bylo Chrisu Hemsworthovi (Thor, Vyproštění) v dokumentárním seriálu Tělo nezná hranic s Chrisem Hemsworthem na Disney+ naznačeno, že má předpoklady k vážné formě Alzheimerovy choroby,… (viac)