Po dlhej dobe osamelosti a skúšania rôznych zoznamovacích aplikácií Zoe konečne stretne muža svojich snov, idylka však trvá len dve hodiny. Potom Robinson po epileptickom záchvate upadne do kómy a stačí malé nedorozumenie, aby sa Zoe ocitla v pozícii jeho snúbenice, zodpovednej za jeho dve deti, kým sa nepreberie. Zoe túto úlohu partnerky muža, ktorého sotva pozná, akceptuje a žije svoj sen o živote po boku ideálneho partnera. Bude však rozprávka pokračovať aj po tom, ako sa Robinson preberie? (RTVS)

SAINTS

Nepozerateľná romantická komédia, kokotina. S otravnou Julie De Bona v hlavnej úlohe. Takéto hlúposti vysiela verejnoprávna Rtvs, no niečo hrozne. 😘 ()

kolemjdouc

na hranici odpadu do kterého ho téměř poslala De Bona.Pomalu ze všech filmů, co jsem s ní viděla,udělala nekoukatelnou fašírku.Mám obavy že trpí poruchou osobnosti.Vedle ní klidná Piponnier ()

marhoul

"Zatímco jsi spal" po francouzsku, přičemž výrazně debilnější ve všech ohledech. Romantická komedie se Sandrou Bullock je příjemná, Sandra je v roli taky pošahaná, ale milá, zábavná a dojemná. Julie De Bona působí jako neurvalá, vyšinutá, odbržděná, neustále vyšklebená, nesoudná psychiatrická pacientka, když padlo, že jí bude čtyřicet, vzala jsem na milost všechny singl lady, které si svůj sólo život úmyslně nevybraly, které o vztah stály, jen neměly štěstí na toho pravého, často hodně pracují nebo taky ne a chovají kočky, pejsky, dokonce prasátka v bytě, zvířena jim supluje děti, mají své zájmy nebo naopak rituály a stereotypy, z některých se stanou šarmantní sebevědomé, skvělé kamarádky, z jiných naopak zapšklé uvadající chryzantémy, no ale ať už je to jakkoli, vše je lepší než to, co jsem viděla v tomto filmu. Brrr! Děsivé!!! ()