Pri policajnej akcii sa našli v dome drogového dílera surové diamanty. Chvíľu potom bol chlapík popravený dvoma neznámymi strelcami na motocykli. Stopy diamantov privedú vyšetrovateľku Emer Berry (Angeline Ball) z Írska do Antverp, kde v luxusnom byte, napísanom na meno práve toho drogového dílera, našla miestna polícia vedená detektívom Christian De Jongom (Wouter Hendrickx) popravenú ženu zo Sýrie. Onedlho na to výbuch samovražedného atentátnika zabil 23 ľudí. Ako toto všetko spolu súvisí a kto za tým stojí? Pri hľadaní odpovedí na tieto, ale i ďalšie otázky, budú obaja detektívi musieť spojiť sily dohromady. (sochoking)

catt

Po spoustě dobrých detektivek je tohle spíš béčko o geniální irské policistce a lehce nekorektním belgickém kolegovi. Nejzajímavější jsou neokoukaní herci. Je to takových poctivých 50 %. ()

sochoking

Priemer, ktorý neurazí, ale ani nenadchne. Pracuje sa tu s veľmi veľa informáciami, až som sa strácal v súvislostiach a na konci som sa dozvedel aj tak veľké hovno. Takže počítam, že bude možno i druhá sezona. Ale že by som po nej nejako priahol, tak to isto nie. Navyše ústredná dvojica detektívov mi bola dosť nesympatická ako i ta zvláštna angličtina, ktorou tu všetci rozprávali. Normálne som mal pochybnosti, či to nebolo náhodou nadabované... Záver seriálu je kurevsky mysteriozny. 50% ()