Před 19 lety byl zavražděn prezident Kegan. Jeho bratr Nick (Jeff Bridges) se jednoho dne setká s umírajícím mužem, který tvrdí, že on byl vraždícím střelcem. Nick začíná sledovat stopy. Dostává se při tom do konfliktu se svým despotickým otcem a jeho snaha zjistit pravdu stále končí ve slepé uličce. Zjišťuje, že mu hrozí nebezpečí, kdo se ho to pokouší zastavit? (MI-380)

Martin741

Financny ciry prepadak, cele mi to pripominalo vrazdu Kennedyho. Skoda ze hodne reci si herci len odkecali, strnulo, mrtvo, bez intonacie a bez zaujmu. Toto napokon strhlo film do tazkeho podpriemeru  : 19 % ()

JohnSmith

Tenhle film byl pro mě dost rozporuplný. Měl celkem slušný spád, ale nebyl moc zajímavý a to byla škoda, protože natočený byl slušně. Ani solidní herecké obsazení nedokázala ze scénáře vymačkat víc než lehký podprůměr. ()

Denny

Nepříliš úchvatný, ale přesto docela napínavý příběh s letmým vykreslením možného výkladu dosud neobjasněné vraždy prezidenta Kennedyho. ()

rivah

Film parodující konspirace s vážnou tváří a tak vlastně ukazující, kdo zabil JFK: byly to organizace ve službách kapitálu, protože je ohrožoval - tedy jejich peníze. ....Přes skvělé obsazení to dost kulhá, takže max. 70% ()