Trojica detektívov sa snaží odhaliť identitu sériového sociopatického vraha, ktorý pozošíval zo šiestich rôznych ľudí a ich častí tiel jednu figurínu, zatiaľ čo sa medzi nimi začnú postupne vyhrocovať osobné a pracovné vzťahy. (sochoking)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (7)

Episode 1 (2021) (E01)

Knížku jsem nečetl (takže nemám s čím srovnat). Styl i tempo vyprávění mi zatím sedí (povinná diverzita si sice vybírá daň - dokonce i “rag doll” je multi-culti - ale neiritije), pokud si to seriál nepokazí idiocií scénáře, bude to fajn podívaná (po dlouhé době). ()

Episode 2 (2021) (E02)

Neskutečně užvaněný. Pořád se o něčem drmolí a kupní se jedna věc přes druhou. Soundtrack je ale skvělý. ()

Episode 3 (2021) (E03)

Ty skoky do minulosti mě začínají rozčilovat. To samé jak se na sebe vrší věci závratnou rychlostí aniž by zřetelně dávaly smysl. ()

Episode 4 (2021) (E04)

Sice mi vadila ta idiocie (pustí hudbu a vodu aby je nikdo neslyšel, ale pak se o “plánu” normálně baví?) a “americká ropucha” mě začíná štvát… nicméně originálně zajímavé. ()

Episode 5 (2021) (E05)

Možná jsem jen zklamaný z průběhu, ale přijde mi to už dost přes čáru předposlední vraždu takhle odbýt. Překvápko na závěr sice dobrý, ale… ()

Episode 6 (2021) (E06)

Nesnáším série bez závěru. A tohle zrychlené a zároveň nedotažené finále mě akorát naštvalo. ()