NinadeL

Neskutečně kreativní podívaná. Všechny tyhle filmy a seriály, které se produkují posledních 20 let k různým hračkám mívají často spornou kvalitu, někdy jsou zkrátka jen nekonfliktním doplňkem k liniím hraček a nabízejí příběhy a prostředí, které mohou děcka napodobovat při vlastním hraní. Ale tenhle mix L. O. L. surprise a linie movie magic, to je něco. Jako vždycky to citlivě vychází ze základního konceptu Vzpoury hraček a rozvíjeno je to dnešními možnostmi, kdy i malé děti mohou fungovat během svých her jako filmaři. A to doslova, protože řeší za pomoci 3D brýlí vstup do filmového studia / herního světa a účast na natáčení skvělého filmu, ke kterému je potřeba vybrat vhodný konec ze čtyř možností. Samozřejmě všechny varianty jsou k dispozici jako samostatné hrací sety. Geniální kombinace nejen žánrů, ale celkově filmového kouzla, které stále ještě funguje i ve světě lineárního vysílání a VOD. Tady má svou poctu úplně všechno, včetně drive-in kina. Osobně jsem si nejvíc oblíbila skvělou kombinaci záporák / hrdina v podání Ms. Direct a černobílou scénu ze strašidelného zámku, kterou ve finále rozsvítí Technicolor. ()