Komik zažije na turné příšernou noc a pak musí s bratrem řešit její následky, které ho můžou připravit o všechno, co vybudoval. Tady půjde o život. (Netflix)

Equilita

True Story je zaujímavým prepojením reality a fikcie. Kevina Harta okrem iného poznáme aj ako stand up komika a vďaka tomu sa seriál tak trochu pohráva s mysľou diváka. Technicky tu asi nie je moc čo vytknúť. Skvelá kamera úctihodne sprevádza diváka vyše 4 hodinami príbehu o tom, čoho sú ľudia schopní kvôli úniku pred verejnou potupou a samozrejme kvôli sláve a peniazom. Seriál má komorný nádych, stopáž je tak akurát, dej pre mňa síce predvídateľný, ale aj napriek tomu to bol príjemne strávený čas, pretože Kevin opäť dokázal, že dramatické role mu sedia. Pri písaní tohto komentu ešte stále rozmýšľam nad hodnotením, či si True Story zaslúži silné 3* alebo slabšie 4*, pretože dej síce nebol ničím novým ani  svetoborným, no zasadenie príbehu do sveta celebrity bol vskutku osviežujúci. "When a person's back is against the wall, and they gotta do whatever they can to keep from losing what they got, that's when you get to see who a person is. Or what they're capable of. You know that about someone... Well, then, maybe... Maybe then you can say that you know them. But then again, you know that, maybe you wouldn't want to." ()

tension182

Za mňa tak 85%. Nechcem to prehajpovať, ale keďže som fanúšik Philadelphie Flyers, Wells Fargo by som raz chcel určite navštíviť a teda prostredie Philadelphie som si vychutnal. Ešte viac som si však vychutnal chladnú atmosféru a fantastické herecké výkony Snipesa a Harta. Páčila sa mi aj stopáž jednotlivých častí, žiadne hluché miesta a sprostosti navyše, žiadne nezmyselné dialógy nezmyselných postáv, pri ktorých aj tak len pozeráte do mobilu. Normálne som sklamaný, že som to zhliadol za pol dňa. ()

jfaba

Ze začátku se to trochu vleče (připadalo mě to strašně ukecané), ale pokud vydržíte... O hereckých výkonech hlavních představitelů netřeba mluvit. Jo a Řekové, ti se s tím nemazlí. A zajímavý konec... ()

Giordi

Dost povedený seriál. U ani jednoho dílu jsem se prakticky vůbec nenudil, skoro pořád se tam dělo něco zajímavýho a nebyly tu skoro žádný zbytečný vycpávky. Hlavní zápletka i rozuzlení skvělé. A půlhodinovej formát s omezeným počtem dílů mi taky naprosto vyhovoval. ()

Ulpo

Vôbec som nečakal , že ma takto na koniec roka prekvapí malý Kevin Hart na čele s Wesley Snipesom. Snímok dokonale predstavuje svet dokonalej úspešnej  celebrity , až miestami si myslíte že pozeráte polodokument a nie hranú minisériu. Tak ale príde zvrat a potom znova a znova a absolútne nepredvídate dej. Kevin Hart (zamňa osobne) tu vystupuje z tieňa filmov ako sú Jumanji , Centrálna Inteligencia , Scary Movie 3,4 a predvádza tu skvelý herecký výkon až miestami som strácal reč. Stopáž epizód dosahuje okolo 30 - 35 minút , zbytočne sa to neťahá , hluché miesta tu nenájdete a tak to má byť. Skrátka som sa nenudil! Minisériu vám odporúčam pretože k dokonalosti to ďaľeko nemá!  8/10 ! ! ! ()

rengers

Vydařený seriál, zajímavý námět. Každý chce pumpnout nějakou tu korunku od bohaté mediální hvězdy a ono se to zvrtne! Na to že herců tam není moc, tak musím smeknout nad výbornými hereckými výkony. ()

Dominik888

Jo, tohle mi sedlo. Místy jsem byl v rozpacích z výkonu Snipese, ale postupem času, díl od dílu, se do toho dostal a přišlo mě že se závěrem je to starý Wesley.. Doporučuji. 5* ()

McGuffin

Vykutálený bratr má dluhy a vykutálené přátele a prostřednictvím jednoho z nich začne v rodné Filadelfii vydírat svého pracovitého bratra. Tomu se požadovaných šest milionů dolarů platit nechce a vyděrače zabije. I zabitý má bratra a ten začne po vrahovi pátrat. Nejdřív zabije nastrčenou nevinnou oběť, ale brzy své napálení odhalí a vypráví se za skutečným vrahem. Který mezitím objeví, že zabitý vyděrač byl jen vykutáleným bratrem navedený prostředník. Tak svého bratra zastřelí, navrch a najednou i s vyděračovým msticím se bratrem. A šest milionů dolarů dá jen tak mýrnyx dýrnyx svému osobnímu strážci, který za celou dobu na jeho obranu nehnul ani prstem. Tak Tenhle příběh je pravda, True Story, tvrdí bez mrknutí oka scénáristé Stephen Williams a Hanelle M. Culpepper. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()