Knihomolka Chelsea se musí nastěhovat ke svojí temperamentní sestře a třem spolubydlícím, kde zjistí, že se má ještě hodně co učit o tom, jak být šťastná. (Netflix)

WincKruspe odpad!

Tohle se jednoduše nedá. Ani s mírným donucením a notnou dávkou alkoholu v krvi. Je to tak neuvěřitelně tupé, trapné a afektované, že jestli je pro tohle cílovka instagramová generace, tak je mi z budoucnosti smutno. ()

Kinotip

Neměla jsem od seriálu velká očekávání, čekala jsem oddychovku pro dvacátníky a to jsem přesně dostala. (Předpokládám, že cílovka jsou ženy dvacátnice.) Pokud hledáte něco ve stylu Hannah Montana, ale s tím, že už mají všichni práci a střední školu už mají za sebou, pak jste také správně a seriál je pro vás. ()

applause

Ja nevím, proč to všichni hejtí, mně se to líbilo. Neměla jsem od seriálu velká očekávání a dostala jsem vtipné odreagování. Jen ten konec mě fakt naštval, jak byl useklý. Doporučuji. ()

chrispe

Pretty smart je smutně neoriginální s nepříliš charismatickými postavami. Ale jeden díl má cca 25 minut a jako skoro u všeho si na to prostě zvyknete a těch deset dílů dáte jako nic. Obohatí vás to? Ne. Pobaví vás to? Asi spíš ne. Vypnete u toho? Určitě. Asi u třetího dílu jsem přemýšlela, kdo je vlastně cílovka, protože mi to na nikoho nesedělo, takže díky michalle9 za ujasnění! ()