Skrytá tvář sportu

• USA Bad Sport
Dokumentárny / Krimi / Športový
USA, 2021, 6 h 46 min (Minutáž: 55–86 min)

Dokumentární seriál o propojení zločinu a sportu, který rozebírá mezinárodní skandály z pohledu očitých svědků. (Netflix)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (6)

Smlouva s ďábly (2021) (E01)

Perfektně udělaný- tomu říkám cit pro budování napětí! 👍 ()

Přes trávu k vavřínům (2021) (E02)

Stejně jako Smlouva s ďábly- úvodní díl téhle série- naprosto vynikající! Skvěle zvolené téma, úžasně zpracované, zásadní, až překvapivě sdílní a upřímní respondenti- já to mám za 100 procent, a jestli to tak půjde dál, tak mi tenhle seroš přistane v TOP10. Málem škoda na dokument, mohli to dát Johnnymu a udělat z toho Blow 2. ()

Fotbalgate (2021) (E03)

První díl této série, ze kterého neryčím blahem. Nebylo to špatný, ale nebyla to taková petelice, jako ty první dva- basket a závodník. Moggi, kamaráde, já jen doufám, že máš s tím Ježíšem pravdu, a že tě za pár let pořádně nakope do koulí, když jsi tu světskou spravedlnost dokázal obchcat. ()

Válka o zlato (2021) (E04)

První díl nasadil stylem vyprávění laťku neuvěřitelně vysoko, druhý měl pro změnu úžasný téma. Řetěz lehce zapružil u trojky a teď málem slítnul u čtyřky. Ne, že by to bylo špatný, jen už to není tak moc dobrý. Je to standardně odvyprávěná věc s předvídatelným koncem. ()

Království za koně (2021) (E05)

Když rozšafně popisují svoji trestnou činnost podmáznutí sportovci, nebo sportovci, kteří pašovali desítky tun trávy, tak jsem na tu hru na velkou legrandu ochoten přistoupit. K nájemným zabijákům ušlechtilých zvířat ale odmítám pojímat sympatie. Takže mi tu chyběl good guy. A bez něj z toho pětihvězda být v žádným případě nemůže. Ale jasně, tohle téma je součástí tohoto cyklu plným právem. ()

Padlý idol (2021) (E06)

Šokující! Víra v dobro v nás je vážně holka pomatená. Schopnost Jihoafričanů odpouštět mi neimponuje, ale je fakt, že bez ní by to tam nenastartovali. Díky tomu posunutýmu prahu tolerance si to HC nemusel hodit. Nikde jinde na světě by snad nemohl dojít odpuštění. ()