Hlavními (anti)hrdiny seriálu jsou Martin (Michal Isteník) a Luděk (Jakub Uličník), „chlapci“ těsně před čtyřicítkou, kamarádi z dětství. Martin je inteligentní, ale vlastně pořádně nic neumí a díky své bohaté manželce si může dovolit vlastnit velmi trendy a výnosný obchod se zdravou výživou. Martin ale svůj obchůdek nenávidí až na dřeň uzeného tofu. Luděk je zase schopný, mocný, má známosti, a přece o něm nikdo neví. (TV Nova)

Bituminous

"Nejdriv jsem se stydel za sebe, pak za tebe, pak za Prahu a pak za cely svet. Pak jsem odpustil sobe, tobe a celemu svetu. A Praze? Praze neodpustim nikdy." Buh chce byt clovekem, hleda sveho nastupce a najde ho... v Brne. Serial je jedno velke klise. Jednotlive dily maji sve silnejsi momenty, ale jinak to neni nic, na co bych se chtel podivat podruhe. ()

luciferrus

Na zkoušku jsem dal jeden díl a nakonec jsem to musel sjet celý naráz. Seriál má svoje chyby a vůbec, ale je to příjemný závan do zahnilých českých seriálových vod. A u některých hlášek jsem se opravdu od srdce zasmál. 7/10 ()

Horn odpad!

Isteníka mám rád od té doby co jsem ho viděl v Lakomcovi. Když jsem o tomto seriálu slyšel měl jsem radost že se zase pobavím. S přemáháním jsem dokoukal první epizodu abych se přesvědčil, že tam skutečně není ani jeden fór. A není! ()

cartouche

To si jako v Praze vážně myslí, že takto se mluví v Brně? Připomíná mi to tu Vorlíčkovu trilogii o vinařské vesnici na Slovácku, co je obydlená samými Pražáky. Jinak je tento seriál opravdu o h.vně. ()