Hlavními (anti)hrdiny seriálu jsou Martin (Michal Isteník) a Luděk (Jakub Uličník), „chlapci“ těsně před čtyřicítkou, kamarádi z dětství. Martin je inteligentní, ale vlastně pořádně nic neumí a díky své bohaté manželce si může dovolit vlastnit velmi trendy a výnosný obchod se zdravou výživou. Martin ale svůj obchůdek nenávidí až na dřeň uzeného tofu. Luděk je zase schopný, mocný, má známosti, a přece o něm nikdo neví. (TV Nova)

Recenzie používateľa javlapippi k tomuto seriálu (7)

Vegani a jelita (2021)

Seriál o brnenskej predajni zdravej výživy s cynickým majiteľom, čudnými zamestnancami, nadprirodzenými entitami aj javmi a zopár známymi hosťujúcimi menami. Miestami hodne vtipné, miestami trochu nudné a zaspaté a asi už som dávno nepozeral nejaký súčasný seriál, lebo ma trochu prekvapila miera užitia vulgarizmov. Herci pre jednotlivé postavy dobre zvolení, zopár slušných hlášok by sa tiež našlo, ale na opakované pozeranie to veľmi nevidím. ()

Láska a daně (2021) (E01)

"Kterej soudnej člověk by chtěl bejt dobrovolně Polák?!" Dobre živený účtovník sa zapozerá do hipisáckej predavačky v obchode so zdravou výživou a prejde duchovným prerodom. Pánbožko má reči. Rozbiehacia epizóda, humor miestami trochu vulgárnejší, zatiaľ dobré. ()

Pravidlo čtyř vteřin (2021) (E02)

"Pomyslel někdo na žvýkací svaly?!" Prerod pokračuje, pražský pevec blúdi Brnom, vegán vlkodlačí a pánbožko činí zázraky. Drží si to úroveň prvej časti. ()

Kdo se bojí (2021) (E03)

"Poslední fet jsem měl v Bobycentru abych vydržel Děti ráje, vole!" Prerodenec levituje, vlkodlak je milovaný a boh sa stráca. Lajnu si to drží, ale už ma to trochu začína nudiť. ()

Cítím (2021) (E04)

"To není manželství, to je konglomerát s hloubkovým auditem!" Koniec zväzku a vlkodlak ochutnal krv. Konečne sa niečo deje. ()

Srovnat si to (2021) (E05)

"Můžu tě tady nahradit polointeligentním klokanem nebo Slovenkou kdykoliv si zamanu!" Biovybíjaná nedopadne najlepšie, vlkodlak sa vrátil, boh sa vrátil a všetci sa poznajú s Polívkom. Vtipné. ()

Sbohem a páreček (2021) (E06)

"Vrať kozy, stejně se nepovedli." Rozpačité finále, božské prerody, vlkodlak na bitúnku, rozvody a vydieranie. Bezdomovecká pointa dobrá. ()