High Spirits with Shirley Ghostman

všetky plagáty

JamesSi

Oh, Shirley, part man, part ghost. He can channel all the dead people you know.  Když objednáte Ali G Show z Wishe... Jedna věc je jasná Marc je o dost horší improvizátor než Sasha Baron Cohen a míň vtipnější než Chris Lilley. Marcův humor je ve zkratce říkat jen urážlivé věci, což samo o sobě není zase až tak vtipné. Taky si myslím, že pro většinu lidí je zcela jasné, že si z nich dělá srandu, což u Cohena je o trochu těžší říct. Shirley komunikuje se záhrobím díky svému mrtvému psovi Shebovi se stejnou strukturou jako starší pořad Ali G. Jsou zde i dobré skeče - například Spirit Academy, kde Shirley udělá konkurz na reality show ve které učí lidi vyvolávat duchy. Zde jde o lidi, kteří udělají vše proto, aby byly v televizi, tak třeba i vyvolávají Adolfa Hitlera a nechají ho sami sebou promlouvat. Pak většinou šly i skeče, kde je Shirley konfrontován se skeptiky. Nakonec jsou i dobré ty závěrečné songy, ale kromě toho je to spíš trapný než trapno humorný. Člověk se pousměje maximálně dvakrát za epizodu, někdy ani jednou. Prostředí věštců, paranormálních vyšetřovatelů a podobných podvodníků mě zajímá, takže to bylo pro mě plus. ()