DaweForeman odpad!

Absurdnost, kýčovitost a parodičnost zde v druhé série dosahují nejvyšší úrovně, kdy se člověk už drží za hlavu a říká, proč já tohle vlastně sleduju. Veškerá vážnost, napětí a hlavní zápletka jsou naprosto zabity a dává to očividně najevo, že to není jejich hlavní zaměření a je jim celkem jedno, jak to vyplyne. Hlavně, že je to vtipné. Bohužel to vtipné není, kdy je to trapné a člověk se ani u ničeho nepobaví, jak tomu bylo alespoň párkrát v první sérii. Ona dobrodružství vymizí a budování nových vztahů se přemění v něco absurdního, kdy láska, přátelství a svaly hory přenáší a všichni šťastně zpívají kumbaya. Iritující postavy z první série jsou ještě více iritující a nové postavy nestojí za řeč, kdy tam spíše působí jako prvek posunu příběhu, než jako plnohodnotní jedinci, a původní zajímavý jedinci se posouvají na vedlejší kolej a působí jako křoví. Obecně bych to shrnul jako jednu velkou ztrátu času. Po animační stránce se to drží svého a po hudební dejme tomu, že se tu najde něco zajímavého. ()