Na ostří nože se Soukupem

Publicistický
Česko, 2021, 30 min

Účinkujú:

Jaromír Soukup (moderátor), Jiří Pospíšil

Otevřená výměna názorů bez jakýchkoliv zábran, v které divák pozná politiky a osobnosti veřejného života z nečekaných úhlů pohledu. (TV Barrandov)

rublik05

Opět se jedná o Soukupův "diskuzní" pořad téměř na chlup podobný Duelu, liší se snad jen v jinak nasvíceném studiu, ale opět se můžeme těšit na tradiční skákání do řeči, arogantní chování pana ředitele, dojde i na pověstné názorové monology a moudra ze strany pana Soukupa, protože proto ty pořady prostě dělá, aby nám všem mohl říct svůj názor na danou věc či nově i na hosta samotného, který tam slouží víceméně jen jako kulisa. Na ostří nože zaujme snad jen výběrem hostů, protože čas od času si tam pozve někoho zajímavého hosta, od kterých se divák občas něco chytrého dozví, pokud mu k tomu ovšem moderátor dá prostor. Jinak je to ale po všech stránkách opět prvotřídní tragédie, lepší úroveň má snad i kdejaký laciný podcast, takže sledování je čistě jen na vlastní nebezpečí. 1/10. ()

oskiii odpad!

Polodementní narcis Jaromír, vytvořil další klenot mezi diskuzními pořady. No diskuzními…o kultivované diskuzi to moc není. Opět skáče do řeči, mele svá moudra a nově se navíc chová neuvěřitelně arogantně až hulvátsky. Ostatně, právě proto tento pořad vznikl. Aby se nemusel držet na uzdě a naopak to mohl pořádně rozjet. Úsměvný je na tom fakt, že změnil názory o 180 stupňů. Hosty, kterým před dvěma lety lezl do zádele, pochleboval jim a vynášel malém do nebes, dnes nepokrytě kritizuje a dává najevo svou povýšenost. Naopak ty, které v minulosti kritizoval a urážel, nyní fanaticky obhajuje a vyzdvihuje.  Opět potvrzuje svou morální pokleslost, bezpáteřnost a faleš. Navíc moderovat skutečně neumí.. ()