Zoo

• angličtina The Zoo
Rodinný / Dráma
Česko, (2022–2024), 210 h 34 min (Minutáž: 56–67 min)

Michaela Pecháčková, Eva Salvatore Burešová, Veronika Freimanová, Marek Taclík, Sabina Laurinová, Jana Švandová, Šimon Bilina, Robert Urban (viac)

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním. (TV Prima)

Recenzie používateľa natykarb k tomuto seriálu (3)

Hledá se milenka (2022) (S01E04)

Začíná to upadat, fandím Viky, ale Sid je mi díl za dílem méně a méně sympatická. Dívám se vlastně jen proto, že čekám, až ty její lži prasknou a taky až i tomu soudci dojde, co je Markéta zač :D ()

Zázrak zrození (2022) (S01E06)

Tento seriál má velmi klesavou tendenci, tenhle díl byl úplně o ničem. Pozitivně hodnotím jen povedenou roli Viky a její uštěpačné poznámky a humor, za což dávám aspoň jednu hvězdu. Na druhou stranu, představitelka Sid je strašná, nemůžu snad ani říct "herečka". ()

Náprava mužů (2022) (S01E07) odpad!

Upřímně, sleduji to už jen abych zjistila, jestli to dá Viky dohromady se soudcem,... Syd alias Anča je strašná herečka, nechápu, kde ji vzali, její repliky jsou utrpení. ()